Skocz do zawartości

Posiadacze VN 900


fazzi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 7 miesięcy temu...

Owszem - 355ml przy zwykłej wymianie i 417-419,5ml przy demontażu. Problem w tym, że to manual do Classica, a nie do Customa, jakie mamy, więc ilości pewnie są inne, skoro koła innych rozmiarów i zawiecha pewnie też troszkę inna.

A tak z innej beczki - wrzuciłem do swojego customa siedzonko od classica, które wchodzi bez przeróbki, dzięki czemu pasażerka jest niezmiernie zadowolona i łatwiej dostępną oponkę 90/90-21 w miejsce 80/90-21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eden, to że sie zapala na chwilę i gaśnie to normalka. Gdyby były błędy wówczas kontrolka zaczeła by migać ileś razy i po krótkiej przerwie powtórzyłaby cyklicznie tę samą ilość. Ilość migań diody warto policzyć , gdyż ilość przypisana jest innej usterce.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Panowie, prawda to że zbironik paliwa w tym motocyklu ma pojemnośc 20 litrów co przy spalanu poniżej 5 litrów daje zasięg grubo ponad 300 kilometrów na baku?

20l. Zgadza się. Powyżej 300 zrobisz wtedy, kiedy zachowasz ekonomiczną jazdę na dodatek w trasie.

Edytowane przez marius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Mam pytanie ,jaki muszę kupić przełącznik świateł do podłączenia swiateł przeciw mgielnych limbachtów.Lampy są juz podpięte do uchwytu na lagach.Czy jestem w stanie sam podjąć się montarzu elektryki ,czy jest to robota skomplikowana dla fachmana .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdzę tym modelem od śierpnia zeszłego roku,w moim modelu co mnie martwi siedzenie dla pasażera ,według mnie jest za wąskie .Tak się składa czasem zabieram zonę ,pytam jej wygodnie siędzisz ,twierdzi ze tak ,ja nie wierzę w to ,z chęcią bym zamienił ten model siedziska na inny ,wiem to obecne pasuje w tm modelu ,ale ja bym z tyłu na nim nie uśiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...