Skocz do zawartości

opona


Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem posiadaczem kawasaki z750 od 2 miesięcy na samym poczatku dostał nowe opony dunlop d208 i problem polega na tym ze przednia opona zaczeła sie dziwnie zurzywac środek jest ok a po bokach przy rowkach bieznika na wiekszych zakolach praktycznie jest na wyznacznikach po przebiegu 3500 nie wiem czym to jest spowodowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem go od kupla który tuż przed spzedaza robił lagi wymieniał zimerigi i olej jak to zrobili nie wiem wiem jedno ze cisnienie w oponie jest ok opona była nowa po tej naprawie poprzednia była ok smigal rekreacyjnie zero toru zastanawiam sie czy to nie model opony poprostu sie nie nadaje mysle ze te amory były zrobione ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://imageshack.us/ - na tej stronie kliknij przeglądaj i wybierz którą fotkę chcesz pokazać (warto ją wcześniej zmniejszyć do jakiś rozsądnych wymiarów ) . Następnie skopiuj adres(linka) i wklej na forum uzywając przycisku "wstaw hiperłącze"

 

Tylko żeby coś było widać :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam to samo w tych oponach. na punkcie zawieszenia / cisnienia mam fetysz, wiec zakladam ze ten typ tak ma o_O

 

w niczym mi to nie przeszkadza, bo lata sie idealnie. jedynym 'ale' odnosnie tych opon jest stosunek pokonanych kilometrow do zuzycia gum. gina w oczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ten link mam nadzieje ze bedzie działał Daniels2112 POZATYM CO POWIECIE NA TEMAT OPON MAXXIS PODAM LINK Z ALLEGRO http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=417056723 RÓWNIEZ OBSTAWIAM ZE TO JEST WINA ZAWIESZENIA TEN MOTOCYKL NIE TRYBI TYCH GUM ZAMIEZAM W PRZYSZŁYM SEZONIE ZAŁOZYC COS INNEGO LATAC SIE DOBZE LATA NA TAK WYBRANEJ GUMIE OK ALE NIE ZMIENIA TO FAKTU ZE PO BOKAH W ZAKOLACH I TYLKO W ZAKOLACH BIEZNIKA JEST NA WYZNACZNIKACH A PO ŚRODKU GWA RAZY WIECEJ

 

 

C:\Documents and Settings\JACK DANIELS\Pulpit\260820082666.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na stronę www.imageshack.us

Po prawej masz okienko po prawej stronie którego masz przycisk przeglądaj.

Wklej w to okienko ten link co podałeś (C:\Documents and Settings\JACK DANIELS\Pulpit\260820082666.JPG)

Kliknij przycisk Host it! niżej.

Poczekaj aż się załaduje.

Wybierz link z samego dołu i wklej tutaj.

Voila.

 

To co podałeś to ścieżka do pliku na Twoim dysku :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze Dunlopy lubią się ząbkować. Dwa - jakie masz ciśnienie (ile uważasz że jest ok i czy masz dobry miernik. Trzy - możesz zwiększyć tłumienie (nie wiem z którego roku masz motocykl, nowe 750 mają regulację).

 

I na koniec - PISZ PO POLSKU, BO MI SIĘ NA PAWIA ZBIERA JAK CZYTAM TWOJE POSTY POZBAWIONE WIELKICH LITER, KROPEK I PRZECINKÓW. To nie jest forum analfabetów, więc się trochę postaraj bardziej.

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I teraz liczysz na pomoc? Jesteś tu od niedawna to dostosuj się do panujących norm. Na tym forum dbamy o pisownię i nasz język. A ty się wpieprzsz jak gumofilcach do salonu.

 

Bez odbioru.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...