Skocz do zawartości

w czym wozić olej ...


grebur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, dzisiaj czyscilem gaznik i odpiolem ten cholerny dozownik, teraz robie mieszanke sam i mam pytanko ...

z wywalonego dozownika została dziura, uznałem to za dodatkowy bagażnik, a warto przy sobie zawsze miec troche oleju wiec chcialem wlozyc tam w jakims pojemniku troche oleju , ale niewiem w czym, niechce aby sie rozlał czy coś w tym stylu, na pierwszą myśl przyszedła mi butelka jakaś mała po napoju np. "jupik" ale boje sie ze podczas jazdy po jakiś dziurach moze zrobić mi sie tam dziura ... pojemnik od oleju bel-ray wyglada na solidny jednak niemiesci sie w tej "luce" niemam pojecia w co wlac ten olej i trzymac go tam aby sie nierozlał podczas uszkodzenia pojemnika ...

macie jakieś pomysły ?

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Jawie wożę olej w 100ml pojemniku (po oleju to piły łańcuchowej - łatwo dostępne) i jest git. Chcę wlać 5 litrów to leję cały olej, chcę 2,5 litra to leję połowę. A jak chcę wlać więcej to znaczy, że jadę w trasę i mam ze sobą oryginalną butelkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swojej DT wyjeb#łem dozownik, robie sam mieszankę ale jak jadę na większy wypad to biorę mała buteleczkę owijam ją w torebkę i do plecaka. Nie wiem po ch#j chcesz tam wsadzać tą butelkę z olejem, jak pojedziesz w teren to Ci wypadnie chyba że ja będziesz wiązał i się pieprzył z tym :biggrin: jak chcesz wozić tak to przykręć dozownik zaklej rurkę czymś i tam sobie olej woź, przynajmniej będzie przykręcony i nie będzie Ci wypadać. Ale polecam mój patent w plecaku :icon_mrgreen: :biggrin:

 

Pzdr.

Edytowane przez Stiff_Master
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problemy ;) grebur przejdz sie po kolezankach, poszperaj im w kosmetyczkach, poszukaj w ich lazienkach, popytaj kolegow, sasiadow jak sam nie mozez znalezc malego pojemnika gdzies u siebie. Troche zaradnosci :banghead:

poco mam ludzi straszyc, chyba od tego jest forum no nie ?!

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poco mam ludzi straszyc, chyba od tego jest forum no nie ?!

 

Tak masz przyznam ci racje forum jest po to żeby wysłuchać opinii innych użytkowników, ale nie do takich bzdetynych pytań! Weź butelke po dot4 - 0,5l wymyj wlej olej uwiąż na kieronicy :) włóż do pelcaka, do kieszeni gdzie kolwiek i jeździj.

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja testowalem juz rozne patetny, buteleczka po oleju ze statoila - spoko ale za szeroka zeby ja wsadzic do kieszeni, po plynie do demakijazu - waziutka, malutenka, 100 ml spoko, ale zakretka lipna, buteleczka do analizy moczu z apteki - git, kosztuje grosze, a od niedawna woze sie z butelka Poliniego z Mielocha, bardziej jako bajer, ale ma fajna miarke i akurat wchodzi do kieszeni :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napewno nie w butelkach po mixolu...........nie wiem czemu ale większośc jak leży dogóry nogami to przecieka...........potem cała kiełbasa na grill i piwo śmierdzi.........

 

 

midland motorcycle 2cycle jest w butelkach z podziałką :)

 

najlepiej nie wozić nie wiem ile senda ma bak 9 ?? wlać do pełna zawczasu i nie wozić .........chyba że więcej jak 200km dziennie robisz.....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...