Skocz do zawartości

Co zagwarantuje udany zlot?


Merh
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak ktos pilnie potrzebuje prysznic dzień w dzień to co za problem do jakiegoś domu podjechać i kulturalnie poprosić?? Nikt Cie nie zna, a na pewno nie odmówi.

 

taa.. zwlaszcza takiemu bikerowi odzianego w km skóry z pentagramem i 666 na plecach, do tego bandama w czachy... juz widze ten entuzjazm w oczach babuni z moherowym beretem w wiosce zabitej czterema dechami ;)

 

-puk puk..

-kto tam?

-szatan..

-nie wierze...

-jak boga kocham :D

 

Goska

Edytowane przez wild

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze zlotowiska mozna podjechać w samym podkoszulku :] Pozatym, jak ktoś gra twardziela z 666 na ramieniu, bandamami i czachami to powinien przeżyć 2 noce bez kompleksowego mycia. A czystego, białoskarpetkowego jeźdzca R1 w rózowej koszuli wpuści każda babuleńka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa! dla niektorych motocykl to nadal zlo wcielone i nie wazne czy to wuecha czy r1 ;)

 

Adaaamie.. herezje piszesz! biker na zlocie w roznowej koszuli? :D

moze z tecza na placach jeszcze? przeciez to sie dobrze kojarzy...

 

p.s: ja jestem twarda! chodz pentagramow nie nosze

:icon_mrgreen:

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaaamie.. herezje piszesz! biker na zlocie w roznowej koszuli?

 

Zerknij na panów na motocyklach z angielskimi blachami katujących swoje masziny na kawałku asfaltu którym notabene niezbyt to wychodzi. Daje sobie łape uciać ze maja takie koszule w szafie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1 Zakaz spozywania alkoholu na terenie zlotu i przebywania osob w stanie nietrzezwym

2 Zakaz palenia papierochow

3 Zakaz darcia buzki i przeklinania

 

 

Powiem szczerze ze ujednolicanie zasad jest nierealne.

Zlotow jest ogrom, dlatego kazdy wybiera to co pasuje. Dzieki temu kazdy zlot jest oryginalny sam w sobie a tak mielibysmy zawsze to samo.

Trudno jest zorganizowac zlot poolowy z prysznicami i ciepla woda. Kawalek asfaltu do stuntu wymaga juz zabezpieczen w postaci barierek i odpowiedniej ochrony co podwyzsza koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 Zakaz spozywania alkoholu na terenie zlotu i przebywania osob w stanie nietrzezwym

2 Zakaz palenia papierochow

3 Zakaz darcia buzki i przeklinania

...

Chyba mylisz zlot z pielgrzymką :eek: ?

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozatym, jak ktoś gra twardziela z 666 na ramieniu, bandamami i czachami to powinien przeżyć 2 noce bez kompleksowego mycia.

 

 

p.s: ja jestem twarda! chodz pentagramow nie nosze

:icon_mrgreen:

 

Goska

Czyli że się nie myjesz? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

1. Katownia

2. Mnie sie osobiscie zadne parki maszyn nie podobaja, wole trzymac pod namiotem :D

3. Trzezwi organizatorzy - nie wiem czy wiecie, ale jak cos sie (tfu tfu) wydarzy, wypadek czy coś, a nawet jakas wieksza zadyma i przyjezdza policja, to pierwsze co robia to kaza dmuchac organizatorom :)

4. Piwo tansze niz 5 zl

5. Prosty odcinek asfaltu

6. Zwiedzajacy tez moga byc, mnie tam nie przeszkadzaja

7. Zakaz wjazdu samochodow na zlot - nawet jak sie tlumacza ze oni motocyklisci tylko moto akurat nie maja, bo potem sie taki wsciekac zaczyna stara BeEmKa, baczki krecic i ogolnie zadymy sa

8. Nie podoba mi sie jak przyjezdzaja barwiarze (oczywiscie nie wszyscy tak robia ale sie zdarza), biora tasme i zagradzaja km2 miejsca, mowiac ze to dla Ziomkow - miejsca nie ma dla innych, ich ziomki nie przyjezdzaja, za to oni rozstawiaja namioty, wjezdzaja samochodami, przyczepami, maja 5 altanek, a jak probujesz sobie wygospodarowac kawaleczek gdzies tam obok to: "Wypier**** albo w ryj!"

9. Wole na wjezdzie dostac blache niz koszulke :)

10. No i zeby zarcie bylo.

 

Chyba tyle :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to powinni być:

- coś do zjedzenia

- piwko w niewygórowanej cenie

- miesce na postawienie moto

- miejsce na kawałek namiotu

- muzyczka nie koniecznie "gwiazdki"

- ludziska z wspólną pasją

- jakiś kibelek co by mi plecaczek nie musiała pod namiotem sikać i umywalka

- żeby rano można było cos zjeść wypić ciepłego coś jakąś zupke zalać

 

p.s. pamiatki, koszulki, blachy czy cośtam to jak chcesz to kupuj jak nie chcesz nie kupuj i koszt zlotu chyba można w ten sposób zminimalizować...chyba że ktoś musi zrobić mega kase to wtedy obowiązkowo do biletu koszulka żeby można było za coś wziąć pieniądze

 

pzdr

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---ciach---

- jakiś kibelek co by mi plecaczek nie musiała pod namiotem sikać i umywalka

---ciach---

Popieram żądanie !!! Nie ma to jak odlać się do umywalki :bigrazz:

 

pzdr

kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

klimat

piwo

jakies miejsce do spania

strzezony parking dla naszych milusinskich

cos do jedzenia

zespoly znane i lubiane

i kolezanki, koledzy w zaleznosci od orientacji i plci

 

 

 

 

 

i chyba blache na pamiatke koszulka sie spierze porwie a blache potomnym sie pokaze !!

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

 

Na wjeździe wolelibyście naszywkę czy blachę - przy założeniu że z blachą wjazd byłby 5 zł. droższy ??

00,

cholera, ciezki dylemat :P

 

jedna uwaga ode mnie- muzyka na prawde potrafi zrazic. ja nie znosze bluesa, skreca mnie na dzwiek harmonijki i z trudnoscia trawie polskiego rocka. opcja z lajtowcami, jak ktos wczesniej wspomnial, jest dobra. roznorodnosc muzyczna wskazana. namiot pod ktorym lecialyby choc te lata 60/70, ktore dla wszystkich sa akceptowalne. ja dopiero szykuje sie na swoj pierwszy zlot, ale po imprezach typu oldtimer bazar, gdzie zawsze przerozne hell's ridery czy mad17 biesiaduja z browarem i kielbachy, wizja wbicia sie w dosc hermetyczne srodowisko osob kolo 40 (gdzie sama mam 22) troche mnie przeraza.

 

no ale kij. marzy mi sie zlot, gdzie mozna by bylo wprowadzic troche swiezosci. jak to zrobic, ni cholere wiem, ale bede kminic.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale kij. marzy mi sie zlot, gdzie mozna by bylo wprowadzic troche swiezosci. jak to zrobic, ni cholere wiem, ale bede kminic.

Jesli jedzieszn a zlot w dobrym towarzystwie to nawet najgorsza impreza będzie udana, szoruj na Woodstock, tam każdy znajdzie coś dla siebie :) Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...