Skocz do zawartości

Ile trzeba dac za Junaka M10?


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kat.A robiłem prawie 8 lat temu, do tego jeszcze mam złe nawyki z ruchu lewostronnego więc pewnie B nie dam rady zdać w PL. :banghead: No i panicznie się boje jazdy samochodem, nawet jako pasażer. Samochody są niebezpieczne, jak się rozbijesz to zgnijesz we wraku albo spłoniesz żywcem gdzieś w rowie. Masakra.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie boje wychodzic z domu, tylu niebezpiecznych wariatów jezdzi samochodami ze masakra jakas, no i te walce drogowe-jedno wielkie niebezpieczenstwo!ostatnio mnie jeden scigał, a mojemu koledze z Tarnowskich Gór najechał na maske poloneza:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien że to co Ci żonka daje do śniadania to Witamina C a nie LSD? :biggrin: :buttrock:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1)zony nie mam, sam sobie robie kanapki, po2)LSD juz nie sprzedaja, a szkoda:-) a po 3) autentyczny numer z tym walcem co najechał na kumpla:-) mój madry kolega postanowił byc szybszy i przeskoczył na zwęzce na czerwonym i zasuwał pasem remontowanym w koncu sie nie dało bo walec cofał, a kolega zaczoł trabic zamiast spieprzac a potem było za pózno i było po masce:-)ostatnio zakonczyła sie aukca janka http://www.allegro.pl/item500730895_junak_mo7.html dobrze sie zakonczyła:-) jak za m07

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kariera kierowcy 15t sprzeta mi sie nie widzi - nie cierpie :icon_exclaim:

 

przez Jaroslaw przejezdzaja cale tysiace ruskich tirow. az strach jezdzic czym kolwiek kolo nich, gdy ci taki na zakrecie popierdziela z calym ladunkiem (nie mowie tu o glownej drodze) :icon_eek:

 

a ja dalam kumplowi ostatnia rzecz jaka pozostala mi po junaku - kilka czesci z istrownika. (obudowa, kola napedzajace) teraz juz tylko rosja.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koleś pisze że moto ma oryginalne błotniki. Czy ten tylny błotnik nie jest za krótki?

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prawdopodobne,że jest to rocznik 58(oprócz silnika).Silnik napewno nie jest z 61r tylko wcześniejszy(59-60r),ja mam junaka z początku 61r i silnik jest już bardziej podobny do 10 pełnej,z tym że bez nadlewu na osłonę i odma w lewym deklu,a co do ceny to troszkę przesadził,poczekajmy 2 lata to będzie normalna cena :)

Edytowane przez Tom1100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prawdopodobne,że jest to rocznik 58(oprócz silnika).Silnik napewno nie jest z 61r tylko wcześniejszy(59-60r),ja mam junaka z początku 61r i silnik jest już bardziej podobny do 10 pełnej,z tym że bez nadlewu na osłonę i odma w lewym deklu,a co do ceny to troszkę przesadził,poczekajmy 2 lata to będzie normalna cena :)

 

Nie jest to raczej rama z '58. Mam resztki Junaka z 1958 (rama ,silnik, zawieszenia) i jeśli chodzi o ramę, to moja jest już bardziej zbliżona do typowej M10 (zawieszenie takie jak we wczesnych M10).

Co do silnika, to ten na aukcji jest dokładnie taki jak opisujesz "bez nadlewu na osłonę i odma w lewym deklu", z tym, że masz rację - sądząc po numerach jest to raczej rocznik 1960.

Pomyliłem się.

Gość chyba się czymś niezłym odurza.

Pytałem się z ciekawości o cenę samej ramy: facet chce za nią 2000zł :icon_eek:

Pomylił dekady.

Może w następnej będzie miał więcej szczęścia.

No... chyba że trafi się jakiś desperat z nadmiarem zbędnej gotówki.

W sumie, to nawet bym się nie zdziwił (jeżeli kartery poszły za prawie 3 tyś) :icon_rolleyes: .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moim zdaniem najlepszy sposób i często zmusza handlarzy do zmiany cen, choć nie zawsze.

Są też uparciuchy tacy jak np. ten: http://www.allegro.pl/item515675436_zbiornik_junak_m_10.html

lub ten: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M747738.

Pierwszy wystawia ten zgnuśniały, zgniły zbiornik juz chyba z siódmy raz i dopiero teraz zmienił cene, bo wcześnij chciał za to 120zł :icon_exclaim:

Gość z drugiej aukcji ostro trzyma cenę. Znam ten jego sprzęt z opisów na innym forum i nie chciał bym tknąc szrota nawet kijem. Wszystko się tam sypie, a gośc ma pojęcie o mechanice mniejsze niż moja teściowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...