Skocz do zawartości

Ciekawostka- rarytas PCV na sprzedaż...


Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie - podczas szperania w necie napotykam taką oto aukcję. W chwili obecnej juz zakończona z ceną ok.45-47 tys PLN.

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?Vie...:MEWA:IT&ih=014

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie - podczas szperania w necie napotykam taką oto aukcję. W chwili obecnej juz zakończona z ceną ok.45-47 tys PLN.

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?Vie...:MEWA:IT&ih=014

Taaa,ale nie osiagnieto ceny minimalnej-bo ceny tego moto chodza zdecydowanie wyzej...Pare lat temu stala taka w salonie Pawelca za bodajze 140 tysiecy PLN :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czadowy sprzęt, jeden z motocykli które chętnie bym zobaczył w salonie :icon_razz: Puścili 500szt tylko dla homologacji do SBK, może nie chcieli się rozdrabniać jak Suzuki na 600,750 i 1000 tylko zostawili R6 i R1(a szkoda!!!). Chyba takie coś stoi w którymś salonie w Wawie...musze to kiedyś oblukać bo na żywo jeszcze nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad czym tu sie podniecać ?! Tym ze ma 160KM przy niecałych 180kg wagi a kosztuje nieprzyzwoite pieniądze? Współczesny GSX R750 minimalnie ustępuje parametrami a kosztuje kilka razy mniej i części masz od reki.

Super zawieszenie - a komu ono potrzebne w codziennej jeździe...

Wyprodukowali 500 sztuk dal homologacji. Tak drogi, paliwożerny i niepraktyczny sprzęt kupowany byłby przez majętnych koneserów!

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprodukowano go przede wszystkim aby otrzymać homologację do udziału w wyścigach (jakich to nie pamiętam). Britten 1000 też jest nie praktyczny paliwożerny i okropnie drogi (nawet jeśli jest gdzieś to i tak go nikt nie chce się pozbyć) Ale co z tego??

Takie motocyklowe rarytasy dodają smaku posiadania niespotykanej maszyny.

 

Nad czym tu sie podniecać ?!

 

wskaż kolejny seryjny motocykl z tamtych lat który dorównywał temu.

Ciekawe koledzy jak byście się "puszyli" na takiej niuni ;)

Ja bym pękał z dumy, a taki moto trzymałbym w salonie na puchowym dywanie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...