Skocz do zawartości

Kingway Yamasaki - warto?


Apode
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://kingway.pl/foto/pl/Zdj%C4%99cie009.jpg

 

witam,

zastanawiam sie nad kupnem motoroweru Kingway Yamasaki 50. Szukam motoru do dosc spokojnej jazdy, zadnej ekstremalnej, skakania, czasem do jazdy po lesie - czy bedzie on odpowiedni? Ktos sie moze zetknal z ta marka? Chcialbym przeczytac komentarze osob ktore sa mniej wiecej w tym zorientowane.

Jest to chinczyk, ale moto wydaje sie byc stabilny, jest duzy - jak dla mnie wielki +, gdyz jestem wysoki.

Posiada skrzynie 4 biegowa, jest to 4suw

 

prosilbym o porady

 

 

aha - i kupilbym cos uzywanego, ale patrzac na stan dzisiejszy oraz z kilku poprzednich dni to na moto.allegro ani otomoto nie ma niczego dobrego na dolnym slasku

 

jest jeszcze 1 opcja - Jincheng Knight JC50Q-8 - aukcja: http://moto.allegro.pl/item405199005_jincheng_knight_50.html

Edytowane przez Apode
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niee, nie kupuj.

 

Czasami do jazdy w lesie? Ale to przecież 4suwowa pięćdziesiątka. Praktycznie 0 mocy.

 

Nie wiem ile to kosztuje, ale kumple nie dawno kupił Aprilie RX, wymienił kilka rzeczy i jeździ jak głupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co, wyszukiwarka się zepsuła..? wklepujesz nazwę ewentualnie model pamiętając o konieczności prowadzenia więcej, niż 2 znaków i czeka cię dużo czytania. ewentualnie w dziale ogólnym szukasz tematów o pierwszym motorowerze, solidnym motorowerze, motorowerze do lasu...

powodzenia

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja powiem tak : byłem w 'salonie' Kingwaya i widziałem tego Yamasaki. Motorower prezentuje się bardzo ładnie, tylko miałem drobne zastrzeżenia co do długości przedniego błotnika bo był zdecydowanie za długi. Co do Knighta to nie polecam bo śmiesznie się na nim wygląda, a jest to spowodowane wymiarem tylnego koła. Jeżeli masz wybierać pomiędzy Knightem a Yamasaki to moim zdaniem Yamasaki będzie lepszy. Aha i dodam że Yamasaki jest dosyć wysoki przez co lepiej się na nim wygląda.

Co do używanej japonii to nie polecam kupowania starych motorowerów, bo pierwsza sprawa to to, że części drogie, a druga sprawa że ciężko je dostać do niektórych motorowerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak : byłem w 'salonie' Kingwaya i widziałem tego Yamasaki. Motorower prezentuje się bardzo ładnie, tylko miałem drobne zastrzeżenia co do długości przedniego błotnika bo był zdecydowanie za długi. Co do Knighta to nie polecam bo śmiesznie się na nim wygląda, a jest to spowodowane wymiarem tylnego koła. Jeżeli masz wybierać pomiędzy Knightem a Yamasaki to moim zdaniem Yamasaki będzie lepszy. Aha i dodam że Yamasaki jest dosyć wysoki przez co lepiej się na nim wygląda.

Co do używanej japonii to nie polecam kupowania starych motorowerów, bo pierwsza sprawa to to, że części drogie, a druga sprawa że ciężko je dostać do niektórych motorowerów.

No do tych chińczyków części też będą potrzebne ,szybciej niż ci się wydaje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok, zgoda, ale nie róbmy z tych japończyków jakichś cudów na kółkach. One też się będą psuły, tym bardziej te starsze.

Owszem, psuć może się każdy sprzęt, rzecz w tym z jaką częstotliwością to robi :icon_razz:, a z doświadczenia wiem że chińczyki lubią to robi często :D , czasami nawet bardzo często. A co do starych japońców to wszystko zależy od tego jak był traktowany przez poprzednich właścicieli, jeśli był serwisowany to polata dłużej od nowego MADE IN CHRL. :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Paweł:

Z tego tematu wynika że stosunek zadowolonych do niezadowolonych to mniej więcej 3:1. Wrzucacie wszystkie chińczyki do jednego worka, a wg. mnie jest jakaś różnica między skuterem XYZ sprzedawanym w markecie sieci biedronka czy jakiejkolwiek innej, a skuterem np Kingwaya czy Rometa, które to firmy mają rozwiniętą sieć 'dilerską'. To tak samo jak z Fiatem. Wszyscy mówią że się psuje i w ogóle nie da się tym jeździć, a dużo osób jeździ i nie narzeka. Obiegowe opinie panowie! Mam kumpla który chińczykiem zrobił ponad 10 tys. km bez żadnej awarii, takwięc nie zgadzam się z obiegową opinią na temat chińczyków.

Edytowane przez R@dek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Paweł:

Z tego tematu wynika że stosunek zadowolonych do niezadowolonych to mniej więcej 3:1. Wrzucacie wszystkie chińczyki do jednego worka, a wg. mnie jest jakaś różnica między skuterem XYZ sprzedawanym w markecie sieci biedronka czy jakiejkolwiek innej, a skuterem np Kingwaya czy Rometa, które to firmy mają rozwiniętą sieć 'dilerską'. To tak samo jak z Fiatem. Wszyscy mówią że się psuje i w ogóle nie da się tym jeździć, a dużo osób jeździ i nie narzeka. Obiegowe opinie panowie! Mam kumpla który chińczykiem zrobił ponad 10 tys. km bez żadnej awarii, takwięc nie zgadzam się z obiegową opinią na temat chińczyków.

A ja się zgadzam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...