Skocz do zawartości

Kingway Yamasaki - warto?


Apode
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chińczyk z marketu czy od kingway-a to jest jedno to samo, części identyczne, romet to samo...teraz rozchodzi się tylko o serwis, markety go nie zapewniają, a w kingway'u za wszystko mimo iż na gwarancji płaci się jak za zboże, lepszym rozwiązaniem jest podarować sobie gwarancjię i jak coś padnie to samemu zrobić.Są strasznie proste konstrukcyjnie, a części na allegro jest pełno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Zgadzam się ja jeżdżę streetem gb świetna maszyna też firmy yamasaki może trochę mało mocy ale to również jest nie problem ponieważ za 180 zł można zrobić z niego np 110 ponieważ silnik jest do tego przystosowany:) słyszałem że ktoś na nim zrobił już 80 tys km bez remontu więc jestem na tak a odnośnie markowego to za 4 tys. można kupić całkiem niezły szrot a za remont możemy wywalić tyle że oczy wam wyjdą jak się tym jeździ to jeździ a jak się coś z****e to potem gruba kasa za tym idzie wiem co mówię nowe to nowe :0

dziękuje i pozdrawiam:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się ja jeżdżę streetem gb świetna maszyna też firmy yamasaki może trochę mało mocy ale to również jest nie problem ponieważ za 180 zł można zrobić z niego np 110 ponieważ silnik jest do tego przystosowany:) słyszałem że ktoś na nim zrobił już 80 tys km bez remontu więc jestem na tak a odnośnie markowego to za 4 tys. można kupić całkiem niezły szrot a za remont możemy wywalić tyle że oczy wam wyjdą jak się tym jeździ to jeździ a jak się coś z****e to potem gruba kasa za tym idzie wiem co mówię nowe to nowe :0

dziękuje i pozdrawiam:)

 

80 tys, skuterem? Raczej niemożliwe....

Nie uwzględniacie tutaj panowie jednego aspektu chińskich sprzętów a mianowicie ich utraty wartości. Japońska stara używka straci przez rok na wartości kilkaset złotych, natomiast chiński sprzet straci dużo więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle temat jest bez sensu..

porównywanie japońca do chińczyka? Przecież każdy wie o tym dobrze że chiński dobry jest tylko ryż. Wg. mnie o wiele lepiej jest kupić nawet i starego japońca niż nowego yamasaki itd. nawet jak trzeba będzie zrobić remont i wywalić troche kasy bo to japoniec to później przejeździmy o wiele wiele więcej niż chińczykiem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chińczyk to Chińczyk jest taka złota zasada. "Gówno dałeś gówno masz" Chińskie skutery sprowadzane do polski to jedno i to samo z tym że pod innymi naklejkami. Z tych wszystkich to jeszcze Keeway, CPI, i Kymco stara się mieć dobre jakościowo wyroby, wszystko inne to wyrzucanie kolejnych zmarnowanych pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie ale ty bzdury piszesz... popatrz nawet na jakość wykonania wszystkich detali przykładowo z motorowerów Yamahy DT a tego całego Yamasaki.. W tych chińczykach masz użyte najtańsze części co świadczy często o ich jakości.. Ale co tu mówić Ci którzy mają chińczyki bronią ich za wszelką cenę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup motor za 12 tys zł. i zrób nim 30 tys kilometrów a kup sobie motor za 4500 i też zrobisz tyle samo wic co za sens pakowac pieniądze w jedno logo np yamaha??;]

sze so ? 30kkm + chinczyk ??? Najtwardszego boćka z jakim miałem do czyninia to 12 tysi miał "nakręcone". Przypuszczam że własciciele chinoli kręca liczniki do przodu :icon_mrgreen:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...