Skocz do zawartości

MARZEC - Plawniowice ??? (TERAZ KWIECIEN )


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie wybieram. Jedynie losowe przypadki mogłyby coś pokrzyżować, ale na to nie mamy wpływu. Juz teraz módlmy się wszyscy o suchą pogodę! Może byc nawet chłodno, byleby nie padało! Niewykluczone, że z kobietą przyjadę, ale to się pewnie w ostatniej chwili wyjasni :D Mam nadzieję, ze w razie czego jedną szczupłą dziewuszkę gdzieś pomieścicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adaś, już kiedyś mówiłem że na tym 4UM wystarczy rzucić temat "zlocik" i... zawsze jest zlocik. :D

sadzac po Wegierskiej Goorce .... mamy niezly potencjal
wtedy byliśmy słabi, zmęczeni po sezonie. Teraz po zimie będziemy wypoczęci :twisted:

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

sadzac po Wegierskiej Goorce .... mamy niezly potencjal
wtedy byliśmy słabi' date=' zmęczeni po sezonie. Teraz po zimie będziemy wypoczęci :twisted:[/quote']

 

O Jesu, moje biedne miasto!

Tylko nie robcie nalotu na elektrownie!!

Jak mi pradu braknie, to jak na 4um bede zagladal??

:D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Jesu' date=' moje biedne miasto!

Tylko nie robcie nalotu na elektrownie!!

Jak mi pradu braknie, to jak na 4um bede zagladal??

:D

Pozdrawiam[/quote']

Spox - w elektrowni pracuję i gdyby była potrzeba to mogę dwie torby przywieźć (więcej się nie da - strasznie ciężkie cholerstwo) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

 

Dzis dostalem telefon ze wraz z naszym spotkaniem odbywac sie bedzie wesele :eek2: :eek2: :eek2:

tzn my bedziemy na domkach a wesele bedzie w gmachu glownym oddalonym od naz z jakies 30-40m

 

Dzis znow rozmawialem z inna osoba i juz zaczynaja sie schody ... , domek jest max na 4 osoby , ale poszli nam na reke "wie Pan szefowej niema, ale niech Pan weżmie domek a My niewiemy ile jest osob w srodku" - czyli sprawa ok :D , z zeszlego roku wiem ze zachowywalismy sie normalnie :D w tym musialo by byc prawie identycznie ( chodzi o szkody w domkach)

Powyglupiac sie bedzie mozna , popalic gume itop ide , moze para malzenska bedzie chciala porobic fotki z motorkami i takie tam :D

Jest zaklepany 1 domek ( i 2 tak na wszelki wypadek:) )

Jesli wszystko pasuje to wplacajsie kasiure na konto od osoby 23 zl :

 

Piotr Rękasowski

ING Bank Śląski o/Gliwice ul.Łużycka

nr rach. 79 1050 1298 1000 0022 7833 1612

Tytul platnoscic: Rybnik ( + ilosc osob + nick )

Dopiero te osoby od ktorych dostane przelew beda na liscie:)

Wiem szramer mnie juz od tyranow wyzywa ale jak dobrze zaplanujemy sprawy organizacyjen to niebedzie zadnych niejasnosci typu , przyjechalo jeszcze 5 osob i okazuje sie ze niemaja gdzie spac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA

 

Dzis dostalem telefon ze wraz z naszym spotkaniem odbywac sie bedzie wesele :eek2: :eek2: :eek2:

tzn my bedziemy na domkach a wesele bedzie w gmachu glownym oddalonym od naz z jakies 30-40m

 

No to będzie jazda - trzeba pamiętać coby jakąś bramkę zrobić - to jeszcze sie weselnej napijemy :D

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wiem szramer mnie juz od tyranow wyzywa ale jak dobrze zaplanujemy sprawy organizacyjen to niebedzie zadnych niejasnosci typu ' date=' przyjechalo jeszcze 5 osob i okazuje sie ze niemaja gdzie spac .[/quote']

 

Jakich tyranow?? Dawac go tutaj! :twisted:

Porzadek musi byc, dzieki za organizacje i poswiecenie.Postaramy sie nie zawiesc, choc.... ja bym drzala o te elewacje i bogato wyposazone wnetrza :D

A z tym weselem to bedzie jeszcze niezla jazda :D czuje to po kosciach.... :lol:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Goffa ja wiem ze niezawiedziecie dlatego juz mi sie kolana uginaja :D

To juz chyba tradycja ze na naszych 1 spotkanaich musi byc weselna :mrgreen:

ale zeczywiscie moze bedzie niezala impra z tym weselem :D

 

Ja na 99% tez wezme swoja druga polowe;) no ale niestety pod wieczor bede musial odwiesc moja Pania spowrotem do domku ( studia :x )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ło ku*wa!! WESELE :?: Czyli Bolesławiec 2 :?: :twisted: NIe wiem jak wy ale ja myslalem ze to bedzie standard czyli jakies meliny jak w Rzykach i chlansko na maxa... Juz widze co sie bedzie działo... chyba poijde wczesniej spac coby sie nie dorzucac za zniszczenia :mrgreen: :D :D :mrgreen:

 

 

AHA :!: Pisze sie oczywiscie i kase zaraz przeleje 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzis dostalem telefon ze wraz z naszym spotkaniem odbywac sie bedzie wesele :eek2: :eek2: :eek2:

tzn my bedziemy na domkach a wesele bedzie w gmachu glownym oddalonym od naz z jakies 30-40m

je w końcu jakieś świerze towary bedą nieznające mego adresu :D :D

 

Powyglupiac sie bedzie mozna ' date=' popalic gume itop ide , moze para malzenska bedzie chciala porobic fotki z motorkami i takie tam :D

[/quote']

spoko pan młody zajmie sie ogladaniem motorków, a ja sprawdze czy panna młoda sie do czegoś nadaje :twisted:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra chlopaki ( i dziewczyny :arrow: czyt. PGR ) ja sie stawie na Bank.

No chyba ze nie dozyje , ale to juz inna sprawa.

Bronx spotkamy sie na uczelni i wtedy dam ci pieniadze pasi???

Nawiasem mowic jak zjawisz sie na nowej maszyne to nie bede pytajc skad ma kase :lol: , i nie sciemniej ze twoja kobieta ma studia tylko lepiej sie przyznaj ze jak by cie widziala zalanego to chyba by zwatpila :mrgreen: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...