Skocz do zawartości

MARZEC - Plawniowice ??? (TERAZ KWIECIEN )


bronx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko Pipcyk nie o glorie mi chodzi , niechce zeby ktos mial potem jakies pretensje , a jak cos niewyjdzie to tylko sobie bede mogl w gebe pluc.

Narazie jestemw kontakcie ze Zbyhem zobaczymy co zalatwi , ja sie wybieram w gory do soboty , wiec piszcie co wam na mysl przychodzi a jak wruce bede mial lekturke na sobotni wieczor :)

o ile pojade.....

qurna a przydalby sie taki wypoczynek , przydal :)

ok 3majcie sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A, zweryfikowałem temat od początku do końca, bo jakosik mi umykał-skubany. I już zacieram rączęta :) :buttrock: :D, Co do flaszeczki to weselną już wykończyłem po narodzinach córy, ale coś się wykombinuję :twisted: Co do Pogori to musicie mi dać cynk, tylko tak na poważnie, bo nie mam czasu robić pustych przebiegów, a dowiem się, co? jak? i za ile?. Ma ktoś piłkę do siatki :?: Na wstępie proponowałbym mecz towarzyski, z lekkim dopingiem :( , jak w Rzykach, czy jak to się tam pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Delfi to tez nawed nam przez glowe nieprzeszlo ze nieprzyjedziesz :(

Toz to juz przeciez obowiazek :D

Powoli wracam dio zdrowia po zimowych jazdach w letnim stroju ..... i skacze nad zalew :D

P.s

No no delfi slyszalem ze fajnie sie virusa na Virago wozilo :) :buttrock: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Powoli wracam dio zdrowia po zimowych jazdach w letnim stroju ..... i skacze nad zalew :buttrock:

 

Spoko, spoko. Ja sie tam wybiore tylko mi sie ferie skonczyly, a wczesniej brat wyjechal na Slowacje i skasowal tam cyfrowke. A poza tym bylo tak zimno, ze szkoda gadac.

Teraz jest pare stopni na plus, to podskocze tam i sie sprobuje cosik dowiedziec.

Pozdrawiam

 

PS

Juz nie pamietam, to jest w koncu marzec czy kwiecien, bo musze wiedziec ile jest jeszcze czasu :).

Mam pare wydatkow na glowie (oplaty + remont WSK, na studia jakies cuda na geometrie wykreslna) i musze budzet ulozyc, zeby na impreze starczylo :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Kurcze ze tez dopiero teraz ten watek ujrzalem :roll:

Ja tez sie pisze na 100% wiec dopiszcie mnie do listy.Miejsce Rybnik-jak najbardziej jestem za.

Co do spotkania mnie jest to obojetne chetnie podjade do Gliwic ,niemam daleko ,a zreszta jazda na moto to piekna rzecz i nawet 100km dalej bym pojechal :lol: :buttrock:

Jeszcze jest trochu czasu,wiec wszystko do dogadania.

 

PS Na te Bieszczady tez sie pisze(jezeli mozna)

Pozdroweczka

Maciek xj600S

TYCHY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

A JA tam wole Tyszczaki,wezme ze Soba ile sie da,bo po ostatnim zatruciu wodeczka tam jej dosyc.

Ale w sumie z chlopakami moze jednego glebszego.. :lol:

 

Pozdroweczka

Maciek

xj600S

TYCHY

BO TYSKIE PONAD WSZYSTKIE

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...