Skocz do zawartości

Woodstock RALLY 2008


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.boanerges.kdm.pl/?wood2008 ja się melduję na 99,9% a Wy ???? W zeszłym roku nie mogłem być u Boanerges`ów bo elektryka w VFR padła a bez moto wpuścić nie chcieli (też bym nie wpuścił ;) ) a żałuje do dziś bo 2 lata temu byłem mega zadowolony, zero zmartwień o sprzęt , namiot i resztę gratów, do tego za niewielką opłatą wjazdową ciepły posiłek, kawy opór, herbaty chyba "tyż" :biggrin: Atmosfery Woodstockowej opisać sie nie da wiec jak ktoś jeszcze nie był to polecam... Pzdr :buttrock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kilku laty jestem na woodstocku na moto ale jak zwykle we wiosce motocyklowej raczej się nie zaloguje :rolleyes:

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Woodstock sie wybieram napewno, ale w tym roku nie na moto. Wioska motocyklowa super sprawa, ale nie chce mi sie znowu samemu jechac z Krakowa tyle km. W zeszlym roku jeszcze mandat po drodze dostalem xD. W tym roku jade pociagiem jak kazdy szanujacy sie, porzadny woodstokowicz :icon_mrgreen:. Choc do wioski moto sie zapewne wybiore, moze spotkam pare znajomych twarzy :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przyjeżdzaj :icon_mrgreen: 10zł wjazd kosztował...kiedy chcesz kawa,herbata..strzeżone pole i parking,własne Toi Toi co jest dużym plusem :lapad:

 

W tym roku jade pociagiem jak kazdy szanujacy sie, porzadny woodstokowicz ;). Choc do wioski moto sie zapewne wybiore, moze spotkam pare znajomych twarzy :D

Ma to swój urok ale po paru latach mialem dosyć :icon_mrgreen: A teraz to mi się samemu gęba cieszyła jak widziałem te tłumy idące na pociąg a ja wiedziałem że wsiąde na moto i jazda :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przyjeżdzaj :clap: 10zł wjazd kosztował...kiedy chcesz kawa,herbata..strzeżone pole i parking,własne Toi Toi co jest dużym plusem :wink:

Ma to swój urok ale po paru latach mialem dosyć :smile: A teraz to mi się samemu gęba cieszyła jak widziałem te tłumy idące na pociąg a ja wiedziałem że wsiąde na moto i jazda :smile:

Z tym, ze 3 razy juz bylem na Woodstocku i ani razu pociagiem nie jechalem :eek: ;) , wiec jakas odmiana mi sie przyda. Rok temu jesli ktos kojarzy, to chodzilem czasem w kamizelce oczojebce forumowej, nickiem na plecach :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, ze 3 razy juz bylem na Woodstocku i ani razu pociagiem nie jechalem , wiec jakas odmiana mi sie przyda

rok temu pojechałem z kolesiami dla odmiany (ja z konieczności bo vfr padła) busami i żałuję , Miszczu Twoje miejsce jest wśród motocyklistów... A tak poważnie to wioska moto daje ten komfort , ze nie martwisz sie o graty , masz jakis tam ciepły posiłek a nie jakiś fast food z włosami , prawda Domel , szybko sie najadłeś , i jeszcze chyba żeś kogoś poratował tą pitą z bigosem :flesje: (chyba 2 lata temu)

 

ps. co zabieracie ze sobą na taki wyjazd?

motocykl :clap: kilka PLN , dobry humor, śpiwór , namiot (im tańszy tym lepszy-mój np. jak sie go dotknie od wewnątrz to sobie przecieka;) ) i jakiś sprzęt byś mógł higiene utrzymać na jako-takim poziomie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

Z Boanergensami trzymam od wielu lat, w tym roku planuje wyrwac sie na Woodstok i pomoc w organizacji wioski - bede Wam gotowal :notworthy:. Nie przyjezdam motocyklem bo za duzo jest gratow do zabrania a ja nie mam zbyt duzej ladownosci.

Moze zrobimy male spotkanie integracyjne forumowiczwo we wiosce, jak tylko dadza mi troche wolnego ? Chyba nie mielismy okazji sie poznac jescze w realu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...