Skocz do zawartości

Woodstock RALLY 2008


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

może jakąś flagę forumową ktoś ma , mógłby zabrać , rozbić na zlocie , było by dużo łatwiej , nie każdy ma tą oczojebną kamizelkę , ja nie mam , choć może i dobrze :clap:

 

nie widze radosnych odp :icon_question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doswiadczenia wiem ze ze spotkaniem nigdy nie ma problemu jak sie umawiamy na forum a zawsze jest problem w realu, dlatego nie uwazam ze jest teraz za wczesnie aby cos ustalic, bo na ostatnia minute to ludzie umawiaja sie co do samego wyjazdu. Najlepiej sprawdzaja sie komorki, wiec jesli bedzie mala grupka to moze ktos pusci mi SMS - 504 345 509.

PS. Ja tez jestem bardzo charakterystyczny bo nie mam dziary wogole - z tego co slysze to na woodstoku wyjatek :crossy:

 

 

Co do komorki to wcale zły pomysł nie jest :)

 

Co do tego PS to powiem CI tak ze kiedyś to moze i tak było teraz natomiast duzo dzieciarni jeździ i raczej juz taki charakterystyczny nie będziesz no chyba ze duzo starszy xD

 

No wiesz..w życiu bym nie wpadła na to, co to są plamiaki:) Ale co to jest ten akrapovicz?? Czy je naprawde jestem do tyłu, czy poprostu nie znam slangu?? Beside, moje zdjęcie w profilu jest. Prosiłam tylko o zdjęcia tatuaży, bo lubie sobie pooglądac :P Poza tym ja skromna dziewuszka jestem i nie lubie się lansować poprzez wstawianie zdjęć swoich :) No i nie mam neta w domu, zeby cos powstawiac :icon_evil:

RudyXJ - Ty naprawde jesteś rudy :)!

Może byśmy zrobili punkt zborny przy Hare Kriszna? W namiocie? Najpierw spozyjemy wieczerzę a potem przejdziemy do konkretów :) Albo przy namiocie z piwskiem. zaleganie przy wejściu do wioski motocyklowej nie nalezy do najbardziej komfortowych..każdy podejrzewa cię, że czaisz się na jego moto... :D

a z resztą..mata, cos sie udało wykombinować:

http://picasaweb.google.com/Jakub.Laszczyn...150125459465730

http://picasaweb.google.com/Jakub.Laszczyn...151555683575746

http://picasaweb.google.com/Jakub.Laszczyn...153561433303522

pewnie bede zasuwac w tej koszulce Toola, to chyba mnie poznacie, co?

 

 

A kto tu mówi o lansowaniu się odrazu :)

To poprostu ma pomóc przy spotkaniu :)

 

To ogladniesz na zywo bo niechce mi się robić zdjęć z każdej strony xD

A stare foty mi format wciął ;/

Lecz gdzieś na cd są tylko znajdz je w syfie który grasuje po nim xD

 

Neta nie masz ale biernie się udzielasz:):D

Przy piwie myśle ze za duzo ludzi będzie :) i to nie będzie dobry pomysł

Myśle że lepiej by było przy ASP tam mało ludzi chodzi i łatwo by było by się znalesc:)

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z zozolem jedziem ciapongiem :) mialo byc na moto ale poniewaz jedziemy z ekipa nie zmotocyklowana to pociag, swoja droga szczerze moge polecic :) 2 dni imprezy wiecej :lapad: jak sie umawiamy z tym spotkaniem? pomysl z flaga mi sie podoba, moze kamizelka forumowa na kiju ?:D

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze kamizelka forumowa na kiju ?

nie jest złe , kij z poprzeczką na górnym końcu , pinesklami przybić kamizelkę i jest flaga :) zawsze to lepiej sie bedzie prezentować niż na plecach ehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Hare Kriszna chcecie chodzic - przeciez to jest konkurencja dla wioski motocyklowej organizowanej przez chrzescijanski klub. No ale jak punkt spotkania moze byc tylko dajcie SMS, bo ja nikogo z Was nie poznam.

 

To jest tylko jedna z propozycji:) Nie ma musu, żeby od razu się zapisywać do krisznowców :) Jeżeli masz pomysł na jakies odpowiedniejsze miejsce to podziel się z nami :evil: Szczerze mówiąc to ja za bardzo nie mam pomysłu gdzie by było najwłaściwiej. plan wioski: http://www.wosp.org.pl/przystanek/2008/index.php/35/2 dawajcie pomysły juz powinniśmy powoli zamykać sprawę, zeby móc się zgrać. czy ktos ma flagę forumową albo kamizelkę?przyznawac sie od razu ;) Moja ostatnia propozycja to scena folkowa.blisko do piwa.blisko do wc.blisko do wioski motocyklowej.nie ma tłumów-więc na luzaku powinnismy sie rozłozyć.poza tym obok jest wieża obserwacyjna, na której byc morze da sie uwiescić emblematy forumowe :),a więc:

 

1.kiedy przyjeżdżacie i jaki ewentualnie czas spotkania byłby najabrdziej właściwy?(dzień i godz)

2.kto ma jakieś emblematy forumowe i nie zawacha sie ich wziąć ze sobą i przyodziać?

3.czy miejsce pod scena folkową może byc?(jeżeli nie,to gdzie?)

4.na który koncert czekacie najbardziej?

 

Podawajcie konkretne odpowiedzi, a potem zsumujemy i wyciagniemy wnioski :D

 

ad.1 piątek lub sobota.12-14

ad.2 brak

ad.3 to mój pomysł, więc może byc :D

ad.4 świetliki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze by tak kazdy sobie przywiazal jakas kolorowe szmatke na kiere tylko ustalic kolor i bedzie iadomo kto jest kto.ja wybieram sie z wawy.chcialbym gdzies wyskoczyc wczesniej moze na mazury.przydalaby sie jakis maly nie ciezki "plecaczek" bo mam wolne miejsce/:crossy: doklada sie do wchy i po sprawie.mam naniot i to zaduzy.ale sie jakos spakuje.a moze ktos bedzie jechal z wawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

1.kiedy przyjeżdżacie i jaki ewentualnie czas spotkania byłby najabrdziej właściwy?(dzień i godz)

2.kto ma jakieś emblematy forumowe i nie zawacha sie ich wziąć ze sobą i przyodziać?

3.czy miejsce pod scena folkową może byc?(jeżeli nie,to gdzie?)

4.na który koncert czekacie najbardziej?

 

 

 

Ad1.jade jednak z ekipa pociagiem nie dam rady moto;/ wyjezdzam w czwartek o 6 rano z Leszna

Ad2.nie posiadam takowych

Ad3.Mysl;e ze spoczo :biggrin:

Ad4.CLAWFINGER

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1.kiedy przyjeżdżacie i jaki ewentualnie czas spotkania byłby najabrdziej właściwy?(dzień i godz)

2.kto ma jakieś emblematy forumowe i nie zawacha sie ich wziąć ze sobą i przyodziać?

3.czy miejsce pod scena folkową może byc?(jeżeli nie,to gdzie?)

4.na który koncert czekacie najbardziej?

 

Podawajcie konkretne odpowiedzi, a potem zsumujemy i wyciagniemy wnioski :buttrock:

 

 

Po pierwsze najprawdopodobniej pojadę XTkiem - to będzie pierwsza jego tak długa trasa no i tak nużąca (prędkość max = 120km/h) - chyba że pojadę np. wzdłuż Odry z Wrocławia - ale wtedy mógłbym w ogóle nie dotrzeć :icon_razz:

 

1. Piątek wieczór (noc), dzień spotkania - sobota godz. 12:00

2. Nie mam emblematów

3. Miejsce pod sceną folkową może być - najlepiej tam po lewej, w stronę wioski.

4. Acid Drinkers, Vader, Closterkeller :flesje:

Edytowane przez _SB_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad 1 bede w piatek poznym wieczorem wiec najwyzej sobota 12-14

ad 2 mam jedynie przypinke z emblematem forum - wlasnej roboty

ad 3 scena folkowa - ok jesli ja znajde i nie bedzie za duza aby sie odnalezc

ad 4 a bedzie cos fajnego ? - ja sie nie znam na koncertach

Edytowane przez MichałKaczmar.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Widze że szykuje się ekipa z forum na Woodstock ;] Tak się składa, że wybieram się tam z plecaczkiem na GSX750F i kumplem (CBR600) w sobotę. Jadę na 100% jeśli niebędzie padać ;] Co wy na to, żebyśmy do Was dołaczyli? W sumie im większa ekipa tym lepiej.

 

Pozdrawiam,

Wuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...