Skocz do zawartości

[b]Potrzebna serwisowka !!![/b]


Rekomendowane odpowiedzi

Zagadaj do Grzegorza Puchalskiego, był swego czasu na 4um, ogłaszał się z serwisówkami. Jego numer GG to 4433240. Powołaj się na mnie, będzie mnie pamiętał. A brałem od niego serwisówkę do XJ650.

 

Chłopak ceni się na 50 zł za zbindowane xero, razem z przesyłką. Może i dużo, ale biorąc pod uwagę brak oryginałów pewnych instrukcji na rynku jest to cena do zaakceptowania, moim zdaniem.

 

Pozdrawiam!

 

Koza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadaj do Grzegorza Puchalskiego, był swego czasu na 4um, ogłaszał się z serwisówkami. Jego numer GG to 4433240. Powołaj się na mnie, będzie mnie pamiętał.

Niestety on nie ma. Pytałem się o moją VT, to przy okazji zapytałem się również o gs550. Nie ma.

 

A tak na marginesie - cóż za Kudlaty Tyś jest :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba a może tu znajdziesz coś do swojej shadowki w dziale manuals

http://www.shadowclub-bavaria.net/

Pozdrawiam

Niestety. ;)

W dziale manuals nie ma mojego motora (125)

Zapytał bym się na tamtejszym forum, ale jak się ma to skończyć tak jak na poprzednim (honda-board) to już sobie daję spokój :)

 

Mimo wszystko dzięki za link :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Zagadaj do Grzegorza Puchalskiego, był swego czasu na 4um, ogłaszał się z serwisówkami. Jego numer GG to 4433240. Powołaj się na mnie, będzie mnie pamiętał. A brałem od niego serwisówkę do XJ650.

 

Chłopak ceni się na 50 zł za zbindowane xero, razem z przesyłką. Może i dużo, ale biorąc pod uwagę brak oryginałów pewnych instrukcji na rynku jest to cena do zaakceptowania, moim zdaniem.

 

Pozdrawiam!

 

Koza

50 dych za ksero serwisówki to nie dużo musze zapytać czy mają do mojego wynalazku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...