Skocz do zawartości

Kupiłem w końcu swoje marzenie !!!


NINJA1977
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marzenia są po to aby je spełniac - moje się już spełniło !!! :biggrin:

 

Od około miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem wymarzonego motocykla jakim jest

 

APRILIA TUONO FIGHTER R :biggrin:

 

 

Jest to motocykl na którym nigdy wcześniej nie jeździłem ale czytając o nim wyobrażałem sobie że spełnia wszystkie moje kryteria odnośnie sprzętu idealnego.Teraz mogę śmiało powiedziec że nie rozczarowałem się a nawet więcej jestem zaskoczony:

 

- zajebiście mocny szczególnie w dolnym zakresie obrotów

- wygodny

- szybki

- bardzo mocne hamulce BREMBO

- super zajebisty klang dużego silnika V-TWIN :D (super brzmi z tłumika MIVV )

- bardzo zwinny , lekki i poręczny

- super zawieszenie

- bardzo mało awaryjny

 

oraz co najważniejsze - Bardzo oryginalny sprzęt !!! :smile:

Nie jest to motocykl którym podjeżdża się na zlot i parkuje obok 15 takich samych tylko w różnych kolorach.Oczywiscie nie zamierzam tu ubliżac innym motocyklom- absolutnie !!!

 

Przejechałem nią narazie około 2000 km ale stwierdzam że nie potrzebuję już nic innego - naprawde !! Miałem wczesniej bardzo dużo innych sprzetów - chyba około 20 ale każdemu czegoś brakowało.Ten spełnia wszystkie moje wymogi odnośnie idealnego motocykla (dla mnie oczywiście) !!!!

 

 

pozdro dla wszystkich !!!

udanego sezonu !!!

Edytowane przez NINJA1977
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

- super zajebisty klang dużego silnika V-TWIN :crossy: (super brzmi z tłumika MIVV )

 

Aaaaa, słyszałem, słyszałem. Mniam :evil:

 

 

oraz co najważniejsze - Bardzo oryginalny sprzęt !!! ;)

(...)

 

No widzę, że są tu podobni mnie. A już się martwiłem, że chory jestem i to na snobizm :bigrazz:

 

Gratuluję, machina makabra :crossy: :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ale to bardzo oryginalny sprzęt!! :D

Sam kiedys taki oryginalny napewno sobie znajde...po przymiarkach..jazdach itd...wiele przede mna a narazie czekam na mozliwosc wziecia kredytu :P

 

Pozdrawiam i szerokosci!

P.S

oczywiscie jakies fotki bym chetnie zobaczyl :)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok kilka fotek zamieściłem tutaj :

 

APRILIA TUONO FIGHTER "R"

 

 

A na tym linku krótki filmik jak brzmi Aprilia :

 

TUONO SOUND

 

 

Moja Tuono ma pojedyńczy tłumik firmy MIVV i chyba mocniejszy bas od tego - alarmy z samochodów się często włączają !!! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...