Skocz do zawartości

yz 125 tuleja


wilkoooo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem przytarlem swoje moto i to pozadnie zostaly mi dwa wymiary tloka ale nie wiem czy da rade zeszlifowac do tych rozmiarow!!! znalazlem tulejowanie za 350 zl na alegro czy warto to robic jak tak to moze ma ktos kogos to robi to taniej i dobrze??!!! prosze o rade z gory dziekuje pozdrawiam!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Poruszam stary już temat ale muszę. Pytanie brzmi czy z tulejami nie ma problemów chodzi mi o żywotność? Mam uszkodzony cylek w CR250 98r. myślę o tulei u pana Woryny ale pojawiły się wątpliwości co do trwałości samego tulejowania w wyczynie. Znajomy robił tam ostatnio tuleje do RM250 i obecnie ma jakieś problemy z zalewaniem itp.(niewiem dokładnie) czy to może być spowodowane samą tuleją?? Liczę na szczerą odpowiedź. Pikus do jakich motocykli zlecałeś tulejowanie jak to się trzyma obecnie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szlifierz prawdę Ci powie, zależy jak mocno była wyeksploatowana tuleja przed przytarciem. Minimalnie kończy się na dwóch selekcjach, rzadko na jednej. Jeśli chodzi o tulejowanie to sęk tkwi w dokładnym obrobieniu okien i tulei dobrej jakości i powinno śmigać bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o wilkoooo, to podejrzewam ze ma on już tuleje i dwa ostatnie nadwymiary, gdyz nikasilu się nie szlifuje

 

Jeśli chodzi o wilkooo, to jego prblem z 2008 r został dawno rozwiązany :P

 

 

A co do hipolita, to oczywiście że tuleja będzie gorzej się spisywała zamiast nicasilu. Teraz jest zima więc nie spiesz się i dozbieraj do nicasilu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wilkooo, to jego prblem z 2008 r został dawno rozwiązany :P

 

 

A co do hipolita, to oczywiście że tuleja będzie gorzej się spisywała zamiast nicasilu. Teraz jest zima więc nie spiesz się i dozbieraj do nicasilu

hehe daty nie zauważyłem sorki. Fakt faktem jesli fabryka zrobiła na nikasilu to nie bez powodu. Ja osobiście po skończeniu nikasilu zrobiłem tuleje i nie narzekam, nikogo nie przekonuje co do słuszności bo zdania są podzielone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe daty nie zauważyłem sorki. Fakt faktem jesli fabryka zrobiła na nikasilu to nie bez powodu. Ja osobiście po skończeniu nikasilu zrobiłem tuleje i nie narzekam, nikogo nie przekonuje co do słuszności bo zdania są podzielone

Jest po prostu taniej i osiągi minimalnie spadają ale tuleja zła wcale nie jest. Do kilku moto wstawiałem tuleje i wszystko działało super. Dodać można że tuleja jest mniej wygodna bo trzeba docierać tłoka i robić szlify. No może moto szybciej się grzeje też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...