Skocz do zawartości

Spotkanie Starej Japonii część II.


Buber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

niestety 5-7 nie będę mógł przybyć - prezes sobie targi wymyślił... :biggrin: Ale jakby co to chętnie zobaczę zabójcze kolory lasu - naprawiłem już grzane manety

Any time my friend, any time... :banghead:

 

Buber, a Ty już po urlopie?

W przyszły czartek wieczór startujemy. Musi się pogoda poprawić, nie? :buttrock:

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peterek a co, a pewnie, skoro na leniucha to już na maksa, a ostatnio tapczan się jeszcze nawigacji i naprawienia hamulca postojowego dorobił :bigrazz:

 

No proszę jak Ci dobrze :smile:

Mi z kolei, dziś rano napięcie znikło :crossy: Tak po prostu siadam na moto i dupa, zupełnie nic. Wczoraj przyjechałem wszystko było cacy, a dziś nawet ciekłokrystaliczny zegareczek nic nie pokazywał. Naładowałem aku i wszystko jak na razie gra. Co to było? Regler padł?

mały off top sorki

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłeś lampkę na noc..... do czytania.. i zasnąłeś przy moto... i nie pamiętasz.

A poważnie - musi że coś brało prąd. Najlepszy test - podłączyć aku przez amperomierz i zobaczyć czy jakikolwiek prąd płynie przy wyłączonej stacyjce....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawiłeś lampkę na noc..... do czytania.. i zasnąłeś przy moto... i nie pamiętasz.

A poważnie - musi że coś brało prąd. Najlepszy test - podłączyć aku przez amperomierz i zobaczyć czy jakikolwiek prąd płynie przy wyłączonej stacyjce....

 

Podłączałem amperomierz i nic :icon_rolleyes: Czy zostawiłem lampkę hmm, chyba nie, przy moto w garażu jeszcze nie śpię :icon_razz: .

Jeżdżę do pracy moto bo samochód rozbiłem i jak na razie jest dobrze.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Radian już po remoncie :flesje: , bo mój wielbłąd długodystansowy zaczyna coś niedomagać :) .

Jeszcze nie... ;) Ale jeździ, więc nie jest źle :) I jak rozumiem zaraz będziesz zwalał na mnie, że to u mnie na działce Ci motocykl zamókł i się zakurzył i teraz szwankuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie... :( Ale jeździ, więc nie jest źle :) I jak rozumiem zaraz będziesz zwalał na mnie, że to u mnie na działce Ci motocykl zamókł i się zakurzył i teraz szwankuje ;)

Etam taki deszczyk nie robi na nim wrażenia przejeżdżał gorsze nawałnice, a zakurzył się konkretnie to w Giżycku.

Chyba nie chciał być gorszy od Radiana i zamarzył mu się remoncik :clap: .

I tak jeździ :clap: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, cisza tu jak na "smętarzu"...

 

Mam coś szykować, czy idziecie oglądać hopki w powietrzu? Tak tylko pytam.... :) Bo my pewnie i tak gdzieś pojedziemy w ten weekend... tzn. dookoła komina :)

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że będziemy. Mam nadzieję poznać właścicieli: vf-y takiej jak moja :bigrazz: i kultowej hondy cbx 1000 no i spotkac się z szanownym gronem reszty gości i wspaniałych gospodarzy :banghead:

 

pozdro

 

p.s.Żadnych hopek nie będzie, będę pilnować :banghead:

Edytowane przez Peterek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buberowi pewnie chodzi o X-Figtersów na stadionie dziesięciolecia :/

Jako urodzonemu warszawiakowi nie przystoi mi opuścić tej imprezy, wszak na tym stadionie miałem okazję pierwszy raz w życiu zobaczyć kaskaderów na żywo w Fiatach 125p (ach te imprezy na 22lipca..)..

 

kurde, i mam dylemat......

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...