Skocz do zawartości

Wszystko o Husqvarnach


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki pomysł ciagle ktos pyta o cos zwiazanego z Husqvarna mogli bysmy zrobic temat poswiecony własnie tym motocyklom. Kazdy by pisał cos na temat roznych modeli wrazenia z jazdy na co uwazac kupujac dane techniczne serwisowki. Mogże moderator puzniej przykleił by nasz temat jesli byłby sensowny i potrzebny innym uzytkownikom?? Jak myslicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ta ja zaczne. Mianowicie chodzi o model TE 410. Proszę mi powiedzieć jak jest z kosztami utrzymania tego motocykla i dostępność części i porównanie ich cen z cenami części do innych marek.

Czy w poszczgólnych latach były jakieś zmiany w tych modelach?

Czy dwa tłumiki to wada czy zaleta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio szukam motocykla, ale jakoś nie mam przekonania do Husqvarny - zawsze jak slyszę tą nazwę to kojarzy mi się z kosiarkami do trawy (:

 

Ale moją uwagę przykuły dwa modele Husqvarny TE 610 i TE 410.

Tylko słyszałem, że w tych motocyklach jest problem z odpalaniem.

Czy to jakiś mit czy prawda? We wszystkich egzemplarzach to się zdzarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos chce to ja mam serwisowke do TE 410 TE 610 do Wr/Cr 125 :wink: no moja np ciezko pali trzeba sie o kopac a kumpla 410 pali na dotyk nawet po glebach. Ja uwazam ze dwa tłumiki to ani wada ani zaleta dużo nie waża w jezdzie nie przeszkadzaja dzwiek moze troche fajniejszy:)No ceny czesci wiadomo silnikowe np tłok łancuszek rozrzadu takie zeczy w cenach podobnych bo np Wosnerowi nie robi roznicy czy wytłoczyc tłok do TE czy EXC jak aluminium prawie tyle samo idzie ale jak trzeba cos w serwisie zakupic to juz jest problem:(Tam ceny są kosmiczne:((Drozej niz do KTMa

 

a co do wzrostu hmmm ja mam amortyzator tylny na maxa podniesiony mam 173moze 4 wzrostu i jest dla mnie bardzo dobra. Moim zdaniem motocykl dla poczatkujacych troche zły agresywnie oddaje moc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie sam posiadam Huke wre 125 jak na 1 moje enduro baaardzo mi sie podoba tylko narazie stoi z defektem ale zadzwoniłem dzisiaj do zychoffroad czesci zamowione i tylko na nie oczekiwac. A co do kojarzenia

husqvarny z kosiarkami to fakt cały czas kiedy mowie jaki mam motocykl to mowia ze smigam na kosiarce ale co tam ze husqvarna robi pilarki :wink::bigrazz: polecam stronke z historia motocykli husqvarny http://www.scigacz.pl/Historia,motocykli,HUSQVARNA,1926.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ponieważ miałem husqvarne 410 2000rok dorzuce swoje 3 grosze. Motorek jest bardzo wdzieczny, mało pali - około 5litrów, moc wystarczająca zeby zaszalec w terenie, to prawda ze motocykl jest wysoki, ja przy wzroscie 182 podpieralem sie na palcach, co do 2 wydechow moze to niektorym sie podoba ale wg. mnie jest to rzecz zbedna, dodajaca masy... nie wiem jak starsze roczniki ale moja huske moglem chwalic za doskonaly osprzet brembo, domino, marzocchi/sachs, felgi exel, kiera renthal a to wszystko w standarcie. Wazna sprawa jest pilnowanie stanu oleju i wymiana co 20h, husqvarny 4T sa czule na tym punkcie i latwo zatrzec korbe.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio szukam motocykla, ale jakoś nie mam przekonania do Husqvarny - zawsze jak slyszę tą nazwę to kojarzy mi się z kosiarkami do trawy (:

 

 

to bardzo słabo Ci sie kojarzy, a do czego masz przekonanie bo wnioskuje ze miałes doczynienia prawie z kazda fabryka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bardzo słabo Ci sie kojarzy, a do czego masz przekonanie bo wnioskuje ze miałes doczynienia prawie z kazda fabryka??

 

Zgadzam sie, huska to dobry sprzet, od 99r 4T byly uzbrojone w pompe oleju i jezeli ktos dbał i wymienial olej i wykonywal serwisy na czas na pewno nie moze zlego slowa powiedziec na ten motocykl

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobry dla ludzi ktorzy dbaja bardzo maja kase na ciagle potrzebne nie tanie czesci:)Dla osob ktore chca w niedziele pojechac w teren i skatowac sie jest idealny.Ale tak na asfalt to sie nie nadaje chociazby ze wzgledu na brak tej pompy:(Mogli juz ja wmontowac:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...