Skocz do zawartości

8-9 Lipca Moto eXtreme Show Poznań !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Pablo2x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam wszystkich na impreze Moto eXtreme Show

 

Impreza odbedzie sie w miejscowości Bednary na terenie Lotniska - trasa Poznań Gniezno około 30km od Poznania

 

wiecej info : www.motoextremeshow.pl

 

8-9 Lipiec Sobota -Niedziela LOTNISKO BEDNARY

 

Wstępny plan imprezy jest nastepujacy:

 

Sobota 8 lipiec

 

- od rana treningi dla osób bioracych udział w pokazach i konkursach -zeby kazdy zapoznal sie z nawierzchnia itp.

- około godziny 11 konkurs indywidualny (godzina zakończenia zalezy od liczby uczestników)

- w przerwie pokazy jazdy w wykonaniu zaproszonego gościa ( kto to bedzie okarze sie wkrótce )

- po zakończeniu konkursu indywidualnego konkurs teamów

- w przerwie kolejny pokaz jazdy

- na zakończenie konkurs na najlepszy trick, najefektowaniejsze spalenie gumy -głosuje publiczność

 

Po części konkursowej rozpocznie sie cześć imprezowa

- koncerty zaproszonych zespołow

- muza zapodawana przez dj`a

- wystepy grupy tanecznej - sex show

- zabawa do bólu - katowanie sprzetów , palenie gumy i co kto lubi

 

Na terenie lotniska bedzie wydzielone i strzezone miejsce pod namioty lub przyczepy kampingowe na nocleg - niestety na terenie lotniska nie ma hotelu dlatego nocleg w namiotach przyczepach lub samochodach ewentualnie hotel w najblizszej miejscowosci okolo 6 km - lub domki nad jeziorem jakies 5-6 km od lotniska .

 

- bedzie miejsce specjalnie przeznaczone do palenia gumy no i oczywiscie mozliwośc jej wymiany na miejscu

- na terenie lotniska beda stoiska gastronomiczne i namioty z browarami

- wystawa akcesoriów i odziezy motocyklowej

- swój udział zapowiedziały ekipy z Francji , Czech i Rosji - takze konkurs teamów zapowiada sie interesująco

 

 

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
z przyczn organizacyjnych nastapila zmiana terminu na 8-9 lipiec ale nie wiem jak zmienic posta

 

No przecież u góry masz napisane 8-9 lipiec i nic nie trzeba zmieniac. Chłopaki mam do was pytanko:) poniżej 500 nie ma co przyjeżdzac pewnie zeby sie nie osmieszac??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież u góry masz napisane 8-9 lipiec i nic nie trzeba zmieniac. Chłopaki mam do was pytanko:) poniżej 500 nie ma co przyjeżdzac pewnie zeby sie nie osmieszac??

 

U góry tez zmieniłem- wczesniej było 1-2 lipca :buttrock:

 

Jezeli masz umiejetności to nie ma znaczenia czy to 500 czy 1000 - ale jezeli ograniczasz sie tylko do jazdy na kole to raczej bez sensu brac udział w konkursie - lepiej przyjechac i poogladac zawody jako widz pijac browarka :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyjechac i poogladac zawody jako widz pijac browarka

 

Nie nie ja nie mam zamiaru startować w konkursie. Chodziło mi o sam przyjazd na impreeze. Tak jak mówisz pooglądać itd. Tylko z tym moim sprzetem to taka chyba lipa będzie. Bo gdzie Etka pośród......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...