Skocz do zawartości

SZOK DZIŚ NA WILANOWSKIEJ!!!


ABG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

Muszę to napisać :banghead:

 

Jadę dziś furką al. Wilanowską. Dojeżdżam do skrzyżowania Puławska - al. Niepodległości.

Widzę w lusterku, przeciska się jakiś skuterek . No to cyk, miejscówka dla 2oo i skuterek ustawia się na Pole Position.

 

W między czasie rumuńskie dzieci zawracają dupę myciem szyb. Nagle jedno z nich podbiega do scooterzysty i wyciąga łapsko. Przyglądam się. Koleś spojrzał na dzieciaka i wyciąga do niego rękę w geście "nic nie mam"....i teraz uwaga!!!!!....co zrobił ten mały sk***iel???

 

....ano złapał mu za manetkę i ogień! Scooter ruszył trochę, koleś opanował sprzęt, a rozbawiny dzieciak poleciał na drugą stronę ulicy.

 

I co Wy na to???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jeździłem skuterem zawsze podpierałem sie lewą, a czasami musiałem odepchnąć jakiegoś pieprzonego "ratlerka".

No kopa bym mu sprzedał i dopiero ogień.

 

Naprawdę masakra, masa jest takich łajz, nie raz mi dziadzia przy hali marymont przeszkadzał, na szczęście już dawno go tam nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę podpuszczać.

Mi nie ucieknie :)

 

 

P.S. Marta, jeżeli czytasz to forum za moimi plecami, to wiedz, że się popisuję i nigdy nie złapałbym w kevlarowych rękawiczkach rumuńskiego chłopczyka za szyję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niom.... te psie dzieciaki ogólnie mają nasrane

 

Co za rasa.....

 

A podobala Wam sie reklama w niemieckiej telewizji, kiedy niemieckim kibicom na postoju Polacy kradna auto? Bolalo wtedy? To takie samo chamskie uogolnienie jakie wlasnie Wy stosujecie wobec Rumunow. Tak samo jak nie kazdy Polak jest zlodziejem nie kazdy Rumun zebrze i kradnie. Troche szacunku dla narodu, ktory jako jeden z niewielu nie odwrocil sie od Polakow gdy nasi wielcy sojusznicy Wielka Brytania i Francja poswiecaly nas dla swojego wlasnego dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podobala Wam sie reklama w niemieckiej telewizji, kiedy niemieckim kibicom na postoju Polacy kradna auto? Bolalo wtedy? To takie samo chamskie uogolnienie jakie wlasnie Wy stosujecie wobec Rumunow. Tak samo jak nie kazdy Polak jest zlodziejem nie kazdy Rumun zebrze i kradnie. Troche szacunku dla narodu, ktory jako jeden z niewielu nie odwrocil sie od Polakow gdy nasi wielcy sojusznicy Wielka Brytania i Francja poswiecaly nas dla swojego wlasnego dobra.

 

 

Spoko spoko, gdyby to był polski chłopiec miałbym do niego takie samo nastawienie. Daleko mi do rasisty czy nacjonalisty.

 

Ależ ku*wa, jak można dotykać cudzej własności, zwłaszcza w momencie gdy właściciel okazał gest zrozumienia, a nie olał na dzień dobry????

 

Dlatego też jutro pojadę i będę podpuszczał. Podejrzewam, że odkręcanie maetki jest stałym punktem programu. Oczywiście dusić nie mam zamiaru :icon_evil: (to do tych co mnie nie znają) , ale wykażę się refleksem... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podobala Wam sie reklama w niemieckiej telewizji, kiedy niemieckim kibicom na postoju Polacy kradna auto? Bolalo wtedy?

Nie. :icon_evil: W dupie mam takie reklamy.

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...