Skocz do zawartości

ZAGINĄŁ MÓJ KUMPEL Z ROKU!!!


ABG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy i koleżanki, Forumowicze!

 

Proszę Was o pomoc w odnalezieniu mojego kolegi z roku Leszka Nycza.

 

Nie wiem nic więcej od tego co jest napisane tutaj :ARTYKUŁ plus ZDJĘCIE

 

K#$#wa!!!

Co za świat!!!

Jeszcze w długi weekend majowy widzieliśmy się w Ustrzykach.

 

To najspokojniejszy, najbardziej opanonawny i odpowiedzialny chłop z całej naszej studenckiej paki.

 

Jeżeli ktoś z Was cokolwiek wie lub wydaje mu się, że coś widział na temat zaginięcia Leszka proszę o pomoc. To naprawdę świetny i mega wartościowy człowiek.

 

Miejcie oczy otwarte. Jeżeli ktoś potrzebuje więcej zdjęć niż to w artykule. Mogę gdzieś zamieścić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj do Warszawy dotarła plotka o najgorszym.

 

Na szczęście to tylko plotka.

 

Zgodnie z informacjami od członka rodziny:

 

"Niestety Leszka nadal nie odnaleziono, jednak trwają poszukiwania w Krośnie i okolicach. Prosze aby wszyscy, którzy mieszkaja w tych okolicach mieli to na uwadze, ponieważ duzo osob twierdzi, że go widziało np. w Zręcinie, Zarnowcu i Krośnie oby to był on"

 

Wokół zaginięcia jest coraz więcej różnych plotek. My wszyscy wierzymy, że Leszek do nas wróci.

 

Proszę, koledzy/koleżanki Motocykliści, miejcie oczy i uszy otwarte.

 

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Apeluję do wszystkich osób mieszkających w okolicach Krosna i samym Krośnie o to, że gdyby napotkali osobę proszącą o jedzenie albo złotówkę, żeby zwrócili na tą osobę uwage, bo prawdopodobnie to Leszek, który potrzebuje pomocy, gdyż sa swiadkowie, że był w Żarnowcu, Kobylanach i prosił o jedzenie,lecz te osoby ktore udzielały mu pomocy nie wiedziały ze jest to zaginiony.

BŁAGAMY O POMOC!!!!! PATRZCIE WOKOŁ SIEBIE. MOŻE GO WSPOLNYMI SIŁAMI ZNAJDZIEMY.

 

RODZINA."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze informacje:

 

"Jesteśmy na tropie zaginionego Leszka z Zagórza"

 

 

"Kolejna osoba widziała zaginionego Leszka z Zagórza"

 

Jeżeli macie znajomych w tamtych okolicach, proszę rozpuście wieści. Ja wierzę, że Leszek się odnajdzie. Po prostu musi...

 

Pomóżcie jak możecie.

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Proszę mi przesłać więcej zdjęć jeżeli to możliwe na meila

[email protected]

Jestem spod Rzeszowa jednak często włściwie co dziennie jeżdżę z towarem na Krosno przez Strzyżów

i wracam przez Sanok lub jeszcze przez Jarosław lub przez Jasło proszę przesłać zdjęcia całej sylwetki jeżeli można

 

Proszę mi przesłać więcej zdjęć jeżeli to możliwe na meila

[email protected]

Jestem spod Rzeszowa jednak często włściwie co dziennie jeżdżę z towarem na Krosno przez Strzyżów

i wracam przez Sanok lub jeszcze przez Jarosław lub przez Jasło proszę przesłać zdjęcia całej sylwetki jeżeli można

 

Mam jeszcze dwóch kierowców każę i m zwracać uwagę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, dopiero teraz zauważyłem ruch w temacie.

 

 

Coś sie ruszyło w temacie ?

 

Pawel

 

Niestety cisza. Chodzą różne pogłoski. Mam też informacje z pierwszej ręki. Niestety nic co mogłoby pomóc w sprawie.

Powiem jedno. Ludzie są straszni.

 

Proszę mi przesłać więcej zdjęć jeżeli to możliwe na meila

[email protected]

Jestem spod Rzeszowa jednak często włściwie co dziennie jeżdżę z towarem na Krosno przez Strzyżów

i wracam przez Sanok lub jeszcze przez Jarosław lub przez Jasło proszę przesłać zdjęcia całej sylwetki jeżeli można

Mam jeszcze dwóch kierowców każę i m zwracać uwagę

 

Dziś wieczorem przesyłam, jak tylko dorwę się do drugiego kompa. Dzięki za chęć.

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...