Skocz do zawartości

Co daje sprzeglo w skuterze???


bleobheris123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eeee... ja bym stawiał na pierwszego!!!

 

...czyli ten co w temacie :icon_biggrin:

 

 

 

edit.

Oooo zmiana zapytania... jak to co? Dodatkowe kilogramy! Wiesz ile by taki skóter lecioł gdyby nie kilka zbędnych elementów dociążających?

Edytowane przez Boa

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzęgło przenosi moc z silnika dalej na koło, jest potrzebne do płynnego ruszania. Jak ruszasz swoim skuterem to napewno najpierw słyszysz tylko wysokie obroty, bez przyspieszenia, a potem skuter zaczyna ciągnąć - to właśnie sprawka sprzęgła. Jest też częścią która może się popsuć, dlatego można kupić ją w wielu sklepach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz. Bo sprzęgło to tak samo ważny bajerek jak silnik czy skrzynia biegów. A że w skutrach (teoretycznie) nie ma skrzyni biegów to sprzęgło jest podwójnie ważne -poprostu musi tyrac za dwóch, za siebie i za skrzynię biegów. :cool: A do czego dokladnie służy wyjasnił kolega z zielonym Kwakiem w avatarze.

Sprzęgła w sklepach są różne - mogą być standardowe a mogą byc tuningowe. Na allegro jest szersza oferta sprzęgieł bo oprócz zwykłych i tuningowych można jeszcze kupić używane oraz całkiem zajechane.

:biggrin:

 

 

PS. do czego są opony w motocyklach? Na każdej stronie z częściami do moto sprzedają opony.

:biggrin: :) (musiałem to napisać :biggrin: ).

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...