Skocz do zawartości

sprzedaż Mz-wycena:)


kawon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

Mysle, ze realnie dostaniesz za nia mniej niz moze byc warta juz za pare lat. Jest w takim wieku, ze jeszcze nie jest doceniana jako weteran. Mysle, ze za kilka lat ceny TSek moga ostro pojsc w gore.

 

A teraz... Na moj gust realnie 3-3,5tys.zl?

 

Wydaje mi sie tez, ze lepiej bys wyszedl sprzedajac ja Niemcowi :flesje:.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z Jarocina :biggrin: Kurde, musimy się kiedyś spotkać. Kupię sobie sprzęta i jestem!

Co do tematu, to nie waż się sprzedawać. Za ładna jest. Zostaw wnukom... no przynajmniej dzieciom, ale nie sprzedawaj! :flesje: Tym bardziej, że stan jest idealny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie musisz to nie sprzedawaj. Ceny TSek niedługo zaczną wzrastać, tak jak to było z tropikami. Jeszcze kilka lat temu jeżdżącego tropika z papierami można było kupić za 300-500zł. Teraz te kwoty są 3 krotnie większe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym wy mówicie?????jakie 2500?????nikt przy zdrowych zmysłach nie kupi tski za wiecej niz 600 i koniec! Za wieksza kase moze miec kazdy lepszy motor, za te 2,5kawalka to kupi sobie janka, avoka, urala albo japonie, albo chocby MZ251, bez jaj, otrzezwiejcie, to ze jest ładny stan to nie wszystko to ciagle MZ a nie HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Kazdy kto potrafi docenic motocykl klasyczny i wie z ilu pie**ol i pierdolek, sumujacych sie na naprawde konkretny koszt, sklada sie restauracja takiej maszyny - mysle, ze bedzie sklonny tyle za te moto dac.

 

Ja bawilem sie w remont WSK 175 i pamietam, ze do kupy wpakowalem w nia ponad 3tys.zl, a i tak daleeeko jej bylo do idealu.

 

Pozdro

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz wystaw ją na allegro za 3500 i ludzie umra ze smiechu, bez obrazy, ale to jeszcze nie sa te czasy ze WSK kosztuje majatek, nie odzyskasz kasy która w nia włozyłes, przynajmniej jeszcze nie w tym stuleciu, wiecej realizmu, zobacz po ile zchodza naprawde zabytkowe maszyny na alledrogo, za 3000 to poszła SHL-sokół kompletna i z org. lakierem, wiec osobiscie byłbym ostrozny z wycena komunistycznych zabytków, chociaz bardzo je kocham:-) Ile w/g was powinna kosztowac kompletna wfm z niepalacym silnikiem?(padniety kondensator) Ja tez jestem za 3000tys. złotych , no wiec sprzedałem proszac sie za 400, to ile cos jest dla nas warte nie zawsze znaczy ze dostaniemy za to choc czesc tego co sobie wymarzylismy, wiec ja na twoim miejscu kawon jesli masz na chleb zostawiłbym maszyne zarejestrował i smigał, i sprawi ci wiecej radosci niz pare złotych które zaraz przepijesz albo oddasz długi:-)

 

A tak na marginesie kiedy remontowałem swojego urala i koszty które wpakowałem w moto przekroczyły magiczna cyfre 3500 wyrzuciłem wszystkie rachunki do kosza i juz nie liczyłem wiecej wydatków:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600zł za tą MZ? Śmiech na sali. Kolego Granat, ile wg Ciebie warta jest ta Jaskółka? Powiem Ci tylko, że nie wszyscy wyceniają tak nisko te motocykle jak Ty. :)

Pozdrawiam! :biggrin:

 

http://img171.imageshack.us/img171/3167/jaskkare7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jEst możliwość wystawić tą MZ-tkę na niemieckiego ebay-a??

Jeśli tak to ......... pffff

Jestem przekonany że za 3500 zł to to z palcem w tyłku pójdzie minimum.

Żółtych blach nie ma więc problemu z prawną sprzedażą nie będzie.

 

Przykładowo:

http://cgi.ebay.de/MZ-250-TS_W0QQitemZ2502...1QQcmdZViewItem

 

choć faktycznie, chyba trochę przesadziłem, ceny niektórych egzemplarzy są naprawde śmieszne

http://cgi.ebay.de/MZ-TS-250-1-IN-GELB-UND...1QQcmdZViewItem

http://cgi.ebay.de/MZ-TS-250-1_W0QQitemZ32...1QQcmdZViewItem

ale to póki co licytacja, i stan jest o wiele gorszy niż stan MZ kawon-a

 

Można próbować, choć osobiście byłbym za zostawieniem sobie tego pięknego motocykla.

Edytowane przez michal.051
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600zł za tą MZ? Śmiech na sali. Kolego Granat, ile wg Ciebie warta jest ta Jaskółka? Powiem Ci tylko, że nie wszyscy wyceniają tak nisko te motocykle jak Ty. :crossy:

Pozdrawiam! :buttrock:

 

http://img171.imageshack.us/img171/3167/jaskkare7.jpg

 

Nie wiem ile bo link umarł, ale jako ze z handlem mam do czynienia od wielu lat powiem tyle -nie ważne ile cos jest warte, wazne ile chcą ci za to zaplacic:-)Bo ze cos "stoi" milion złotych na allegro nie znaczy ze tyle jest warte, Przykład-przyjezdzam do goscia, ma wsk dwuramówe, stan kurnik, komplet, papiery jakies ma, nie chodzi, ale gadka-paaaanie widziałem na allegro ze takie motory to i 5tys chodza, a ja za 3tys oddam:-)

Jestem za tym zebys sprzedał nawet za 4kloce, powodzenia:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...