Skocz do zawartości

Prosze o ocenę MOTOCYKLA


BORSUKLES
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/item381918803_suzuk...an_nsr_tzr.html

 

Męcze Was już, ale :notworthy: musze kupic na lato dla mojej młodej jakis sprzet. Wypatrzylem to na allegro. Własciciel twierdzi, ze DOZOWNIK JEST ODĄCZONY sam robi mieszanke, gdyż jest bezpieczniej. Czy to nic nie przeszkadza ?

 

Ogólnie co sądzicie o tych sprzętach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suzu ogolnie fajne, mialem przyjemnosc przejechac sie podobnym, ladnie sie prezentuje, a z tym dozownikiem to tylko troche pobrudzil rece a tak to elegrancko, nigny nie wiadomo czy ci sie nei przytka dozownik i sama benzyna nei bedzie szla,

 

 

+bezpieczniej

-troszeczke wiecej roboty przy paliwie

 

 

 

ogolnie podoba mi sie motor, i cena taka nawet nawet,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przeszkadza wręcz przeciwnie masz pewnośc że moto zawsze miał smarowanie :)

 

grebur wygląd kwestia gustu akurat ten średnio mi sie podoba ale u mnie jeździ jeden czarny metalic i fajnie wygląda taki mały street :)

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przeszkadza wręcz przeciwnie masz pewnośc że moto zawsze miał smarowanie :D

 

grebur wygląd kwestia gustu akurat ten średnio mi sie podoba ale u mnie jeździ jeden czarny metalic i fajnie wygląda taki mały street :D

jakby taka rg trafiła pod moją łape to bym ją zrobił tak że nowa tzr wymięka , ale seryjna rg to "kiszken machen" :buttrock: ( z wyglądu oczywiście, bo silnik, ogólna konstrukcja - niczego sobie :D )

Edytowane przez grebur

To tu, gdzie się błękit splata z betonem..

http://bikepics.com/members/grebur/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przeszkadza wręcz przeciwnie masz pewnośc że moto zawsze miał smarowanie :buttrock:

To wcale nie takie pewne ludzie zapominają ten olej dolać na stacji albo na stacji nie mają albo tylko mixol jest mnie się nie zdarzyło ale kolegom tak. Wtedy dozownik z kontrolką oleju i brakiem potrzeby wożenia na stacje oleju wypada lepiej tyle że wypadało by go czasem wyczyścić i nie lać złych gatunkowo olejów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przeszkadza wręcz przeciwnie masz pewnośc że moto zawsze miał smarowanie :D

 

 

Mogę Cię zapewnić że podczas hamowania silnikiem smarowania nie miał :buttrock:

Chyba że właściciel wiedział co to przegazówka.

 

ogólnie z wyglądu to wydaje się całkiem zadbane, tylko czy nie będzie problemu z Policją?? w końcu to 80/50 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BORSUKLES zwróć uwagę na przycięty przedni błotnik, rocznik - wpisana jest pewnie data rej. w Polsce, lakier na felgach i ramie w zbyt dobrym stanie, dziwna opona z przodu. Zapytaj, czy właściciel ma oryginalną przednią owiekę, kierunki (z tyłu chyba tez nieoryginalne) i ta cena.

Edytowane przez marcpol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item381918803_suzuk...an_nsr_tzr.html

 

Męcze Was już, ale :notworthy: musze kupic na lato dla mojej młodej jakis sprzet. Wypatrzylem to na allegro. Własciciel twierdzi, ze DOZOWNIK JEST ODĄCZONY sam robi mieszanke, gdyż jest bezpieczniej. Czy to nic nie przeszkadza ?

 

Ogólnie co sądzicie o tych sprzętach ?

 

Ogolnie :icon_mrgreen:, ten egzemplarz jednak bym sobie odpuscil. Za te pieniadze znajdziesz igielke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakos streety odpychaja. Moze i to wyglada ladniej chcoiaz ja tak nie twierdze i dla mnie jak ktos przerabia na streeta to jakos tak mi sie samo nasowa ze mial dzwona nie wiem czemu.Dla mnie osobiscie najlepiej jest jak jest fabryczne malowanie i wogole wyglad tez bo widzisz cala przeszlosc moto a tak to roznie bywa..Ogolnie co do modelu RG to czytalem na forum ze dobre silniki i wytrzymale no ale wyglad.. , chociaz niektorym nie przekszdza a nawet sie podoba.RZecz gustu :bigrazz: :icon_mrgreen: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ns1 zdecydowanie fajniejsza ale podobno spalanie w rg80 niejest az takie straszne 4-4,5l to nawet spoko jak na 80cc ;]

 

a twoja ns1 ile jara?

 

Moja NS1 przy takiej "mojej" jezdie max mi spalila 4,5 normlanie wlasnie 4 takze wydjae mi sie ze nieduzo chociaz i tak sie stram to ograniczyc.Nie wiem jak inni pisza ze im pali 6 czy nawet wiecej tylko druda sprawa ze ja mam iglice na srodku chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...