Skocz do zawartości

M1800R ( VZR1800R , M109R ) - temat zbiorczy


maq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poziom sprawdza się w pionie po 15 minutowym rozgrzaniu silnika i odczekaniu ok. 3 min.

Tyle instrukcja. Ale mnie się w ten sposób nie udało sprawdzić stanu oleju.

 

No właśnie. Stara szkoła tak mówi. Jednak w VZR M1800R grozi to nadstanem, a co za tym idzie zalaniem filtra powietrza olejem wydmuchanym z silniora.

Jestem teraz trochę zdezorientowany i nie wiem czy mam dobry poziom.

Może ktoś z forumowiczów jest w stanie zacytować jakąś serwisówkę?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Stara szkoła tak mówi. Jednak w VZR M1800R grozi to nadstanem, a co za tym idzie zalaniem filtra powietrza olejem wydmuchanym z silniora.

Jestem teraz trochę zdezorientowany i nie wiem czy mam dobry poziom.

Może ktoś z forumowiczów jest w stanie zacytować jakąś serwisówkę?

Nie żadna "stara szkoła", tylko oryginalna instrukcja obsługi.

Do czasu, kiedy skorzystałem z internetu, nie wiedziałem, że w kraju jest tylu idiotów. (by S. Lem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno.

 

Szukam emblematów na zbiornik paliwa i boczne dekle. Najlepiej "Boulevard" i "M09R" Mój poprzedni właściciel w ramach tuningu pozbawił sprzęt wszystkich oznaczeń. Na całym moto nie mam ani jednego napisu Suzuki ani nazwy modelu. Dodam, że sprzęt ma na 100% pierwszy lakier.

Gdyby coś proszę o info na priva.

 

 

Gdyby ktoś z Trójmiasta chciał pośmigać trochę w zimie to czekam na info. Mam chęć pojeżdzić ale nie mam z kim :( Mieszkam tu od niedawna i nie poznałem jeszcze fanatyków jazdy przez okrągły rok :-)

 

Pozdr.

 

Nie żadna "stara szkoła", tylko oryginalna instrukcja obsługi.

 

instrukcja VZR-a 1800R ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gdyby ktoś z Trójmiasta chciał pośmigać trochę w zimie to czekam na info. Mam chęć pojeżdzić ale nie mam z kim :( Mieszkam tu od niedawna i nie poznałem jeszcze fanatyków jazdy przez okrągły rok :-)

 

Witam.

Chetnie tylko nie w zimie brrrrrrrrrrr jazda ma sprawiać przejemność a nie ból.

Czy wiesz co to 'romantyzm' na starość za wszystko w życiu trzeba zapłacić, piszczące stawy itd... :icon_twisted:

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Stara szkoła tak mówi. Jednak w VZR M1800R grozi to nadstanem, a co za tym idzie zalaniem filtra powietrza olejem wydmuchanym z silniora.

Jestem teraz trochę zdezorientowany i nie wiem czy mam dobry poziom.

Może ktoś z forumowiczów jest w stanie zacytować jakąś serwisówkę?

Widze kolego że nie czytasz tematu! już to opisywałem dokładnie i pisałem też o serwisówce że mam ! Ale potrzebny jest serwer aby tam wrzucić a na rapidzie jest tylko 1 dzień

Ps czytaj co było pisane wcześniej bo załatwisz sobie silnik a vzr jest bardzo wrażliwy na nadstan oleju tak samo jak na jego niedostan

jeszcze raz daje serwisówke na ten serwer

http://rapidshare.com/files/175996584/vzr1800.rar.html

Edytowane przez sq9jkt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwagę - kasę/jakość/ładownośc i WYGLĄD - to wybór MUTAZU - wydaje się sensowny.

 

Masz może zdjęcia tych kufrów na VZR? Właśnie jestem przed podjęciem decyzji o wyborze i nie wiem, w którą stronę się skierować - oryginały czy MUTAZU.... Corbiny najładniejsze, ale cena powala...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz może zdjęcia tych kufrów na VZR? Właśnie jestem przed podjęciem decyzji o wyborze i nie wiem, w którą stronę się skierować - oryginały czy MUTAZU.... Corbiny najładniejsze, ale cena powala...

 

wiec.....kufry te kupilem z pszczyny..ale nie mam jeszcze zamontowanych.. mysle ze stosunek jakosc/cena..... nie znajdziesz nic lepszego.... jak jestes z okolic Lodzi... to mam kogos kto ci je pomoze zainstalowac.. Pozdro....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żadna "stara szkoła", tylko oryginalna instrukcja obsługi.

 

Sprawdziłem. Moto przez 15 minut pracowało na jałowym, później z zegarkiem w ręku 3 min. przerwy i sprawdzanie poziomu. Jest MAX !!! Pacz Pan jak to można sie zrobić ????

Faktycznie łatwo przelać.

 

 

Co do ubrań.

 

Wiem, że o gustach się nie dyskutuje. Powiem tylko swoje zdanie n.t. ubierania VZR.

Uważam, że sakwy, szyby itp pasują do takich motocykli jak np. Yamaha Wild Star lub jemu podobne.

Inżynierowie Suzuki tworząc VZR zrobili wszystko, żeby był piękny sam w sobie. Cokolwiek dodane do tej linii kaleczy ją i wg. mnie kompletnie nie pasuje.

Drobne sprawy jak np. gmoll czy sissbar to pół biedy ale np założenie wydechu COBRA prostego i długiego jakoś kompletnie mi nie pasuje do motocykla o obłym kształcie osy.

Kupiłem go ponieważ różnił się od pozostałych cruiserów. Czemu więc mam go upodabniać z powrotem?

Kupiłem głęboki kask na trasy i to jest jedyny dodatek turystryczny do tego moto.

Zastanawiam się nad bagażnikiem solówki. Wymyśliłem, że nie zakłuci lini bagażnik zrobiony z płaskownika w kaształcie identycznym jak zaślepka tylniej kanapy i w kolorze motocykla. Nie będzie się rzucał w oczy a w drodze na zlot przewiezie namiot i plecak.

Właśnie go zacząłem rysować i zaraz komuś zlecę zrobienie go.

Tyle.

Pozdr.

Edytowane przez Dariadal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że sakwy, szyby itp pasują do takich motocykli jak np. Yamaha Wild Star lub jemu podobne.

Inżynierzy Suzuki tworząc VZR zrobili wszystko, żeby był piękny sam w sobie. Cokolwiek dodane do tej linii kaleczy ją i wg. mnie kompletnie nie pasuje.

 

Zgadzam się z Tobą, ale nie ma innej możliwości stworzenia przestrzeni bagażowej, która na dłuższe trasy jest niezbędna - a w 2009 roku planuję traskę do Chorwacji.... W moim przypadku sakwy będą zakładane jedynie na trasy, na codzień oczywiście wersja "goła" :smile: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma innej możliwości stworzenia przestrzeni bagażowej, która na dłuższe trasy jest niezbędna - a w 2009 roku planuję traskę do Chorwacji...

Mam koleżankę która wraz mężem wybrała się na dwóch v-maxach latem tego roku do Rumunii i jedyna ich "przestrzeń bagażowa" to były dwa plecaki ;)

 

 

...więc możliwość jest :P

Fotografia ślubna, dziecięca, portretowa, akty, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ich "przestrzeń bagażowa" to były dwa plecaki ;)...więc możliwość jest :P

W tym roku, w ramach testu takiego rozwiązania przejechałem 1500 km w 3 dni i na dłuższą metę moim zdaniem jest to podcieranie du..y szkłem :wink: :wink: ;) , plecy bolą, jak cholera

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszkicowałem bagażnik, który chcę zrobić. Zdjęcie:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/74f4759c60785f23.html

 

Oczywiście całość wykonana z czegoś płaskiego np. wycięte laserem z tafli blachy grubości 5 mm.

 

Później czarny lakier lub chrom. Jeszcze nie wiem.

 

Może ktoś coś doda od siebie i pomoże mi w realizacji planu?

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...