Skocz do zawartości

Two Brothers wydechy


Rekomendowane odpowiedzi

Mam ciekawość na takie wydechy link.

Pytanie jest takie czy ktoś tym handluje w PL i jak wygląda kwestia homologacji?

 

Czy jeśli powiedzmy kupiłbym sobie w stanach taki wydech i zamontował to mogę później spodziewać się u nas problemów (badania techniczne, kontrola policji)?

 

Jak to jest w ogóle z akcesoryjnymi wydechami u nas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem na amerykanskich wydechach nic sie nie pisze, tak jak np w UK, ze "not for road use", albo "competition use only".

 

Z reszta w linku, ktory podales jest napisane, ze dostajesz specjalne wkladki ktore lekko uciszaja wydech jesli tego chcesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem jeśli wymieniasz wydechy w salonie na polczyńskiej to nie tracisz gwarancji, jeśli robisz to sam to wtedy ci gwara przepada.

 

akrapovic>yoszka>two brothers

 

a jak to sprawdza ze zmieniał???

zawsze moze założyc oryginały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem na amerykanskich wydechach nic sie nie pisze, tak jak np w UK, ze "not for road use", albo "competition use only".

 

Z reszta w linku, ktory podales jest napisane, ze dostajesz specjalne wkladki ktore lekko uciszaja wydech jesli tego chcesz :)

 

Heh. Kiedyś miałem wydech w RF600R który z jednej strony miał nabite "E marked" i jakieś pierdoly a zdrugiego końca było "Track use ONLY'. :) A to dlatego że był składany z 3 róznych - Akrapovic, Micron i Scorpion. Gadała pięknie. :cool:

 

A w PL z wydechami to tak jak wyżej - zależy gdzie robisz przegląd i na jakiego policjanta trafisz podczas kontroli. Jak moto nie wyje za głośno jest OK. Legalny limit to chyba 86dB (standardowe wydechy) ale do 100dB da się przeżyć. Moja RF miała 128 podczas pomiaru na stacji. Al epomiar był tylko orientacyjny, u znajomego robiłem z ciekawości. Jak chcesz mieć spokó to nie pozbywaj się oryg. wydechów. Przyjdzie czas na przegląd to zakladasz oryginaly i lecisz. Wracasz do dom i przekladasz spowrotem. Albo załatw sobie wkładki wyciszające tzw. DB Killer lub decibel killer lub poprostu baffle. pzdr. :biggrin:

 

PS. W UK tez one są dostępne, wysłają na cały świat więc do PL może też. Sprzedawca pisze ze posiadają te wydechy do wiekszości motocykli więc spoks. :biggrin: Może któryś z życzliwych forumowiczów Ci przywiezie je do PL bo ja narazie sie nie wybieram. :biggrin:

http://cgi.ebay.co.uk/TWO-BROTHERS-RACING-...1QQcmdZViewItem

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w PL z wydechami to tak jak wyżej - zależy gdzie robisz przegląd i na jakiego policjanta trafisz podczas kontroli. Jak moto nie wyje za głośno jest OK. Legalny limit to chyba 86dB (standardowe wydechy) ale do 100dB da się przeżyć.

Mój na naklejce na ramie w okolicach główki, ma napisane 91 dB (A) - 6000 min (wydech oryginalny).

Edytowane przez Peet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, mi tez sie te podobaja, a jak gadaja na FZ6 to juz bajka:

 

Za ile takie dostane (FZ6 Fazer S2 z 2008 roku)? Ma ktos namiary gdzie w Polsce mozna nabyc? Albo moze ktos sprowadza....?

 

Pozdro.

********************

Triumph Speed Triple :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, mi tez sie te podobaja, a jak gadaja na FZ6 to juz bajka:

 

Za ile takie dostane (FZ6 Fazer S2 z 2008 roku)? Ma ktos namiary gdzie w Polsce mozna nabyc? Albo moze ktos sprowadza....?

 

Pozdro.

Staramy sie ............... kilka spraw trzeba wyjaśnic ale może pierwsza Partia towaru będzie w Sierpniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staramy sie ............... kilka spraw trzeba wyjaśnic ale może pierwsza Partia towaru będzie w Sierpniu :)

No... to ja już odkładam :buttrock:

 

A braciaki nie dość, że pięknie gadają to jeszcze ładnie wyglądają :crossy:

Edytowane przez Peet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...