Skocz do zawartości

lepsze chłodzenie


ja002
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dodatkowy dolot powietrza może pomóc bo jakby nie patrzeć to jest strumień chłodnego powietrza.

Ale producent zapewnie przewidział bilans termiczny silnika i nie powinno nic mu się stać jeśli lejesz zalecany olej w zalecanym stosunku.

No chyba żer to chiński skuter to producent nie przewidywał nawet że to będzie kiedys jeździło. :biggrin:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co zrobic by skuter lepiej sie chłodził??? słyszałem o chwytakach powietrza, czy to dobry pomysł???

a ze tak się ściślej dopytam - po co ma się lepiej chłodzić ??? Jeśli to nie jest jakiś chiński wynalazek to konstruktorzy przewidzieli że skuter może jeździć w dużych upałach i odpowiednio dobrali układ i ilość żeberek chłodzących jeśli silnik jest sprawny i nikt nic nie zmieniał w układzie chłodzenia to nie należy nic tam poprawiać bo można zrobić jeszcze gorzej

 

 

No chyba że to chiński skuter to producent nie przewidywał nawet że to będzie kiedys jeździło. ;)

 

he he he zwariowałem - dobry tekst ;) ;) :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skąd wiesz że sie przegrzewa ?? słabnie po długiej jeździe w upał ??

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...