Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teoretycznie skuterek wyciąga licznikowe 140 km/h, ale prawda jest taka, że zazwyczaj jeżdżę znacznie wolniej. Np. podczas wczorajszej przejażdżki do Warki 80-110 km/h w zależności od warunków drogowych. Nie chce mi się zap*******ć.

 

Wczoraj wg mojego licznika zapier*alełeś tak około 130 km/h :icon_mrgreen:

 

 

 

A niech ktoś wrzuci foty ! Barthezz..!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wg mojego licznika zapier*alełeś tak około 130 km/h :icon_mrgreen:

A niech ktoś wrzuci foty ! Barthezz..!?

 

 

Nie Barthezz tylko Bartasarte ! :icon_biggrin:

Bartheza tym razem nie było bo pojechał scigać sie na tor w poznaniu !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech ktoś wrzuci foty ! Barthezz..!?

 

Foty juz sa, ale na innym forum :icon_mrgreen:

 

Dziś byłem pierwszy raz i spodobało mi się.

 

I co ? Zle bylo ? :lalag:

majkel jest bee ?? :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do prośby o fotki, szczególnie te z 26 sierpnia i wczorajsze :smile:

 

Pozdrawiam wszystkich uczestników

 

Quasi....

 

Podłączam się do prośby o fotki, szczególnie te z 26 sierpnia i wczorajsze :smile:

 

Pozdrawiam wszystkich uczestników

 

Quasi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Licznik Ci zawyża. :icon_mrgreen:

 

Sprawdzałem go z GPS'em to różnica przy 100 km/h jest około 4 km/h... :)

 

Dlatego napisałem że około 130 km/h zasuwałeś :P Bo jak Cię goniłem to miałem trochę ponad, a Ty wolniej zasuwałeś... :)

 

Nie Barthezz tylko Bartasarte ! :icon_biggrin:

Bartheza tym razem nie było bo pojechał scigać sie na tor w poznaniu !

 

Mam kiepską pamięć do imion :P

Do "gęb" mam fotograficzna ale powiązać "gębę" z imieniem to zwykle tochę czasu mi zajmuje :P A jak jest dużo "ludziów" na raz to masakra :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... do smażalni w Broku nad Bugiem (tej koło mostu). Nie byłem tam już ładnych parę lat.

Smażalni koło mostu już nie ma. Została przeniesiona kawałek dalej, w stronę Ciechanowca. Jest schowana za Lewiatanem ale strzałkę z drogi widać.

Byłem tam dziś. Miętus mniammmmm.

Koło mostu, w wiatraku, od przyszłej wiosny ma działaś restaurant. Na razie obok jest spory camping "Binduga" z fajnymi domkami z bali.

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co? Przepychamy pomysł Rybki w Broku?

Zwracam tylko uwagę, że jak na środek tygodnia i wieczór po fabryce to blisko nie jest... Grupa musi przebić się przez wszystkie światła w Markach i coraz wcześniej się ściemnia więc zajedziemy i za chwilę będzie ciemno. Nie wiele czasu zostanie na zamówienia, żarcie i pogaduchy.

Edytowane przez zappa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Przepychamy pomysł Rybki w Broku? ...

Odradzam. Dojazd to jedno. Ponadto smażalnia nie ogarnie nalotu tylu ludzi na raz. A do tego jest czynna tylko od piątku do niedzieli.

Można za to rozkminić ten camping i tam się łykendowo sponiewierać. I wtedy przejść się na rybkę.

:icon_twisted:

pzdr

Znawcy mówią, że znacznie zabawniej jest najpierw się kochać, a potem zadawać pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brok w środku tygodnia w godzinach mocno popołudnowych, to rzeczywiście już nienajlepszy pomysł.

Ostatnia środa pokazała, że wakacje się skończyły i korki w W-wie koło 18 są dramatyczne. :banghead:

Myślę, że w związku z powyższym, Torwar jako miejsce zbiórki robi się mało atrakcyjny.

Powinniśmy spotykać się już na obrzeżach miasta. Samemu zawsze łatwiej przebić się przez korki i wtedy pozostanie więcej "dnia" do wspólnej jazdy. :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tam byliśmy, ale pogoda we środę ma być, więc warto chyba jeszcze trochę pojeździć...

 

OGŁOSZENIE PARAFIALNE :cool:

 

Miejsce docelowe: knajpa ze smażalnią ryb przy stawach rybnych za Wyszkowem

Zbiórka: stacja paliw Shell w Markach przy M1, kierunek na wylocie na Białystok...

Start: godz.17:30... jak zwykle 15 minut później ruszamy...

 

Jeśli ktoś będzie chciał dotrzeć do nas później:

Po minięciu obwodnicy Wyszkowa, jakieś 4 kilometry za ekspresówką należy skręcić w lewo na Długosiodło. Po ok. 500 metrach po lewej stronie będzie droga dojazdowa nad stawy...

 

Proszę zaklinać pogodę ;)

 

R. :cool:

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że to nie temat o domu dziecka,ale tutaj dużo się was przewija więc zapraszam na niedzielę w domu dziecka na Dalibora(KOŁO) w Warszawie :

 

20.09.2009 - Dom Dziecka przy ul. Dalibora w Warszawie.

 

12:00 spotykamy się na Pl. Teatralnym

 

12:30 - wspólny wyjazd w kolumnie do Domu Dziecka

 

13:00 - planowany dojazd do Domu Dziecka.

 

13:00-14:00 prezentacja motocykli i samochodów, przewożenie dzieci.

 

http://www.motocyklisci-dzieciom.pl/

 

:flesje:

 

Sorka za :spam:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...