Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

gratulacje dla wszystkich za super sprawny przejazd !!!

Dla "starych" rybkowiczów takie wyjazdy to już rutyna ;) Ciekawe czy ktoś policzy ile ich już mogło być od zeszłego roku?

Szacun dla tych co pierwszy raz, że w miarę łapnęli o co kaman. :)

Najważniejszy w tym wszystkim to banan na twarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGŁOSZENIE PARAFIALNE :cool:

 

Tym razem na środową rybkę pojedziemy... kawałek na południe :cool: ...

 

Miejsce zbiórki: parking przy Torwarze (czy wszyscy wiedzą, gdzie? :biggrin: :biggrin: :biggrin: ...)

Zbiórka: 17:30... ruszamy 15 minut później...

Cel: Karczma Człekówka niedaleko ronda w Kołbieli... jakieś 50 km w jedną stronę...

Proponuję pojechać Trasą Siekierkowską, Wałem Miedzeszyńskim i dalej prosto drogą nr 801, aż do ronda z drogą nr 50. Tam w lewo na Mińsk Mazowiecki.

Karczma jest ok. 300 - 500 m przed rondem w Kołbieli, po lewej stronie.

 

Obsługa została uprzedzona o naszym nalocie :icon_mrgreen: ...

Proszę zaklinać pogodę :cool:

Edytowane przez roberto1002

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaklinajcie pogode bo w środę pracuję do 17 i możliwe że wreszcie uda mi się dotrzeć :buttrock: :icon_razz:

P.S

Tylko uważajcie bo TURTEL zagląda w uszy :icon_razz:

 

http://photos.nasza-klasa.pl/21665805/115/...b75679fb7f.jpeg

 

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaklinam US PostalService - póki co:(

Koło jeszcze w JERSEY CITY - więc ta rybka też beze mnie :evil:

 

 

Zuluz jak w takim tempie będą ci przysyłac to nastepną rybkę odwiedzisz w przyszłym roku. No chyba ,że puszką sie pojawisz !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuluz jak w takim tempie będą ci przysyłac to nastepną rybkę odwiedzisz w przyszłym roku. No chyba ,że puszką sie pojawisz !

 

Ty się zaraz dogadasz...:)

Sezonu jeszcze nie zamykamy więc mam nadzieję jeszcze wam pohałasować :bigrazz:

Puszka i plecakowanie odpada bo bym ze zgryzoty i zazdrości umarł :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo chodzi o to, żeby wszyscy byli zadowoleni i żeby każdy z osobna miał swój fun i miło spędził czas na wycieczce ;)

Przy okazji - pozdrowienia dla pary motonitów z Koła ;) Środowa rybka zaczyna mieć zasięg "ogólnopolski" :cool:

 

przekazalem ; )

Edytowane przez tls
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...