Skocz do zawartości

na rybkę ??


DRAKE
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Drzewulec ma rację. Nie zaśmiecajcie Rybkowych wyjazdów innymi tematami. Jak już było to poruszane kilka razy Rybki są TYLKO w środy i ta "nowa świecka tradycja" nie zmieni się "do samego końca mojego lub jej" ;)

 

Nowe osoby zapraszamy na środowe spotkania, a o innych wypadach proszę pisać w oddzielnych wątkach

Dziękuję za uwagę :biggrin:

Pozdrawiam

Kate

(matka chrzestna tematu "na rybkę ??")

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogloszenie ..... nie parafialne.

Uprasza sie wlasciciela kieliszka "na smyczy" udostepnionego mojej skromnej osobie na zlocie u steeli o kontakt ze mna celem zwrotu ww. przedmiotu :buttrock:

Nadmieniam ze kieliszek spelnil swoje zadanie, krazac tu i tam do bialego rana, dzielnie wypelniany bedac i szybko oproznianym.

Pisze tu poniewaz w forum na rybke ...... mam przymusowy urlop od pisania :icon_mrgreen:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel kieliszek jest mojego szwagra. Jak bedziesz w środę na rybce to wez go ze soba to mu oddam :biggrin:

 

Ogloszenie ..... nie parafialne.

Uprasza sie wlasciciela kieliszka "na smyczy" udostepnionego mojej skromnej osobie na zlocie u steeli o kontakt ze mna celem zwrotu ww. przedmiotu :buttrock:

Nadmieniam ze kieliszek spelnil swoje zadanie, krazac tu i tam do bialego rana, dzielnie wypelniany bedac i szybko oproznianym.

Pisze tu poniewaz w forum na rybke ...... mam przymusowy urlop od pisania :icon_mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro środa... pogoda ma być - podobno. Proponuję polecieć gdzieś dalej ;)

 

OGŁOSZENIE PARAFIALNE :cool:

Tym razem wracamy do korzeni - jedziemy na rybkę ;)

 

Miejsce docelowe: knajpa ze smażalnią ryb przy stawach rybnych za Wyszkowem

Zbiórka: stacja paliw Shell w Markach przy M1, kierunek na wylocie na Białystok...

Start: godz.17:30... jak zwykle 15 minut później ruszamy...

 

Wskazówka dla tych, co nas będą gonić:

Po minięciu obwodnicy Wyszkowa, jakieś 4 kilometry za ekspresówką należy skręcić w lewo na Długosiodło. Po ok. 500 metrach po lewej stronie będzie droga dojazdowa nad stawy...

 

R. :cool:

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po minięciu obwodnicy Wyszkowa, jakieś 4 kilometry za ekspresówką należy skręcić w lewo na Długosiodło.

 

Hmmmm ....... :biggrin:

Czy mysmy tam w okolicy jakis czas temu nie balowali ? :icon_mrgreen: :buttrock: :flesje:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!! ZMIANA PLANÓW...

Jak już większość z Was wie, Fiery miał w niedzielę w nocy wypadek. Puszka skręcała w lewo...

Temat jest na Forum w odpowiednim dziale...

Po dzisiejszej rozmowie telefonicznej z Fierym i przy Jego aprobacie, proponuję jutrzejszy wypad na rybkę zamienić na odwiedziny w szpitalu.

Ale... no właśnie - obecnie Fiery przebywa w szpitalu w Sochaczewie. Jutro prawdopodobnie ma zostać przewieziony do szpitala w Otwocku.

 

Jak tylko dostanę info, gdzie jutro będzie "urzędował", to oczywiście zamieszczę stosowną informację.

W zależności od tego wystartujemy spod TORWARU (jeśli Otwock...) lub spod TESCO przy Górczewskiej (jeśli Sochaczew...).

Godzina startu oczywiście jak zwykle -17:30

Edytowane przez roberto1002

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...