Skocz do zawartości

WYPADEK KOLEGI Z FORUM


Rekomendowane odpowiedzi

Szybkiego powrotu do zdrowia Orange! :)

 

Dobrze ze "tylko"tyle ale szkoda ze "aż"tyle... a drogowcow to czasem mam ochote ubic :)

 

Mechaniczna pomarańcza jeszcze nie raz zachwyci nas na miescie! :D

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc tak ...Maciek ..znaczy Orange Rider leży na wyciągu najprawdopodobniej jeszce z max 8 dni , potem gipsior przynajmniej dwa miechy. nie wiedziałem ze aż tak wieki bedzie odzew...ale zapytam go jutro czy możemy do niego wpaść wiekszą grupką i jakby co dam znać:biggrin: wtedy sie zberzemy i śmigniemy

 

Easy

 

p.s jakby co zostawcie mi wiadomość na gg 3131411

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj nie pisze tam gdzie takich samych odpowiedzi jest wiele, ale w takich tematach trzeba :D

Zycze powrotu do zdrowia i duzo lepszych drog, duzo przed Euro 2012 Nam wszystkim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrotu do zdrowia i dalszej siły w walce z bandą morderców (czyt. zarządców dróg polskich).

 

Faktycznie jak juz ktos zauwazyl - nie da sie czytac postow Aski.. oczy bola jak sie probuje jednak.

 

troche razi ten róż ... ale cuż dziewczyna kreuje swój niepowtarzalny image :)

To nie czytajcie, ja tak robię i nie narzekam. Jeszcze nie przeczytałem ani jednej wiadomości tej pani.

Edytowane przez tmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nieukrywana przykrośćią informuję iż kolega z naszego forum "ORANGE RIDER" w sobotę tj 6.05.2008 w godzinach wieczornych miał poważny wypadek w warszawie. Powracał ze zlotu AMAZONS w Kazuniu i niestety...stało się.

 

Kurde w tym samym dniu i o tej samej porze co ja dzwona Firem zaliczylem. Szybkiego powrotu do zdrowia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie czytajcie, ja tak robię i nie narzekam. Jeszcze nie przeczytałem ani jednej wiadomości tej pani.

Hahahaha ;) ;) :) :D :D

 

Lepiej zebys nie spotkal tej Pani osobiscie (a tak na marginesie dobre wychowanie nakazuje zeby piszac o kims uzywac duzej litery)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jak juz ktos zauwazyl - nie da sie czytac postow Aski.. oczy bola jak sie probuje jednak.

To se zaznacz jej post :bigrazz: . W życiu bym nie wpadł na to, żeby wczytywać się w różową czcionkę...

Edytowane przez wieczny student
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa chopper i dziura to juz w ogóle masakra :bigrazz: Z reszta na plastiku tez ciezko... Takie dziury to te niemiecki VW po urywaja sobie zawieszenie na tym euro 2012 :] Bedzie zarobek dla mechników to jedyny plus z calej tej sytuacji która nastapi. 4 CZY 6km autostrad na rok ? haha, mi sie wydaje ze robia to albo jacys nie udacznicy albo płaca im tak malo ze sie opierdalaja :cool:

Co do wypadku nauturalnie szybkiego powrotu do zdrowie (nie martw sie beda nastepne sezony) mam nadzieje ze z noga bedzie wszysko ok!

Pozdro uwazajcie na siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jak juz ktos zauwazyl - nie da sie czytac postow Aski.. oczy bola jak sie probuje jednak.

 

A podobno motocyklisci to takie twarde chlopy sa... :bigrazz:

 

To nie czytajcie, ja tak robię i nie narzekam. Jeszcze nie przeczytałem ani jednej wiadomości tej pani.

 

Piszac o kims moglbys uzyc duzej litery jesli nie przez wzglad dla plci pieknej w tym konkretnym przypadku to chociaz przez szacunek dla starszej od Ciebie osoby No i ciekawi mnie skad takie ostentacyjne okazywanie braku zainteresowania postami Aski. Konskie zaloty? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wracając do tematu - to parszywe miejsce do dojazd ul Poleczki do Puławskiej od strony Wyścigów - pomiędzy pasem do skrętu w lewo a pasem do jazdy na wprost są garby - różnice dochodzą do 25- 30 cm wysokości. Można zawieszenie w terenówce urwać.

Jechałem tuż za kolegą (ok 10 m) - jego błąd polegał na tym, ze próbował hamować wjeżdżając na ten garby - jechał 10-15 km/h - wyrwało mu kierownicę z rąk i przy próbie podparcia prawa noga zawinęła się pod motocykl.

Moje wnioski: brak decyzji, którym pasem jechać w efekcie hamowanie w najgorszym miejscu - sam się tak wyłozyłem ze 2 lata temu (z resztą niedaleko).

I teraz będzie banał: duży i cieżki I motocykl, brak wprawy - moim zdaniem powinen skakać w momencie jak rzuciło maszyną - wiem, mądrze się ale dięki temu te 2 lata temu dla mnie przygoda się skończyła urwanym podnóżkiem, zgiętą klamką i plamą na honorze ;)

Orange Rider ;) - no to tej ksywki znałem, a chłopa znam 18 lat

Trzymaj sie stary

Pryczepności

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Easy-daj znac jak się czegoś dowiesz! wpadniemy z kwaitkami ;)

 

do Panów, którzy i tak przecież nie czytają moich postów-jak sobie chcecie podyskutować o kolorze mojej czcionki, to załóżcie sobie osobny temat albo spotkajcie przy piwie, a nie do cholery jasnej zaśmiecacie temat.

 

jakiegoś Moda bardzo ładnie proszę o wywalenie z tego tematu postów nt. koloru czcionki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więć koledzy i koleżanki , jadę dziś odwiedzić Maćka , kto ma ochotę mi towarzyszyć?

ja bede w szpitalu na 16 ...wiec jakiś może spocik o 15 w jakimś miejscu w wawie i ruszymy do niego?

jakies propozycje?

 

jestem cały czas na gg , nawet jak jestem niewidoczny to jestem:)

 

Easy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...