Skocz do zawartości

Posiadacze VN-ów


aponte
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Strzała,. Pytanko moje nieskromne dotyczy niestabilnej jazdy mojego vn na zakrętach na nierównościach przy większej prędkości. Pływa na boki jakby miał pękniętą ramę. I przy małej prędkości po puszczeniu kierownicy zajebiste shimi. :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już temat Posiadacze Kawasaki VN łączcie się - tam polecam zadać to pytanie. Kolejny temat jest zbędny. Pozdrawiam

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?sh...c=66235&hl=VROC

A no weź Prałat puść mi linka do tego właśnie tematu bo ja chyba muszę w takim razie pociskać do okulisty :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może bity był, ściągnij bak zobacz spawy. Zobacz luz na główce ramy, naciąg szprych, wywarz koła. Ewentualnie jak nie pomorze pojedz sprawdzić geometrie ramy. Też ciśnienie w oponach, przy bardzo wolnej jeździe shime każdy łapie, rozpędź tak do około 100 i wtedy zobacz.

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może bity był, ściągnij bak zobacz spawy. Zobacz luz na główce ramy, naciąg szprych, wywarz koła. Ewentualnie jak nie pomorze pojedz sprawdzić geometrie ramy. Też ciśnienie w oponach, przy bardzo wolnej jeździe shime każdy łapie, rozpędź tak do około 100 i wtedy zobacz.

Ok.dzięki za dobrą radę. Postaram się tak zrobić.Fajową masz stronkę. :icon_mrgreen:

 

:buttrock: :flesje: :D

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aponte, generalnie to najpierw sprawdz cisnienie w oponkach, a pozniej kombinuj. Moj kolega z Cyc - Seboka tez dobrze gada ;)

A powiesz mi jak tam ma być zgodnie z producentem. Bo ni ....j nie mogę znleść. Pozdro :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj brat pragnie wiejsc w szcowne grono motocykistow i wspolnie wybralismy dla niego VN'a (taka sume chce przeznacyc ze ...) moze macie, znacie kogos, wiecie gdzie szukac sprawdzonej maszyny - na alllegro troszq sie bimy kupowac, a przed festiwalem tyskim musi miec maszyne bo chce z nim jechac.

z gory dzieki i ... :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za pomocne wskazówki :eek:Życzę prostej drogi. :icon_mrgreen:

 

w moim przypadku wymiana opon (obu) pomogła. nie "nosiło" mnie w zakrętach, ale kiery, przy żadnej prędkości nie dało się pościć – i to nie było shimi, tylko jakieś zajebiste telepanie :icon_mrgreen: . po wymianie - jak ręką odjął :biggrin: .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj brat pragnie wiejsc w szcowne grono motocykistow i wspolnie wybralismy dla niego VN'a (taka sume chce przeznacyc ze ...) moze macie, znacie kogos, wiecie gdzie szukac sprawdzonej maszyny - na alllegro troszq sie bimy kupowac, a przed festiwalem tyskim musi miec maszyne bo chce z nim jechac.

z gory dzieki i ... :notworthy:

Chyba Rafał chce sprzedać swojego VNa 1500, zapytaj go na PW.

Maszyna znana i pewna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku wymiana opon (obu) pomogła. nie "nosiło" mnie w zakrętach, ale kiery, przy żadnej prędkości nie dało się pościć – i to nie było shimi, tylko jakieś zajebiste telepanie :D . po wymianie - jak ręką odjął :D .

Pozdrawiam

Dzięki :buttrock: Ja już też wymieniłem z przodu i po sprawie. Idzie ładnie.

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...