Skocz do zawartości

Kawasaki Ninja 250/300


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ponieważ jest już niemal pewne, że jadę do Wawy, pozwolę sobie zapodać termin i miejsce zlotu ćwiartek: czwartek 17.06.2010 17:00. Z tego co kojarzę, na rogu Szeligowskiej i Połczyńskiej w Warszawie jest stacja benzynowa. Może tam ? Przepraszam, że tak narzucam miejscówkę na obrzeżach, ale nie znam Stolicy, a w pobliżu mam bazę wypadową. Co do godziny jestem elastyczny, w końcu będę na urlopie :)

Czekam na odzew chętnych do wspólnego śmigania :)

 

Pozdrawiam

Alt

Edytowane przez Alt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę być, wtedy już powinienem mieć SET :) Ale godzina to trduna sprawa, stolyce znam na wylot, zwłaszcza Bemowo ale muszę rozliczyć po kursach a przynajmniej doręczyć wszystkie możliwe przesyłki. Może 18:00, i tak mamy niemal najdłuższe dni w roku.

 

Od ludzi z Torunia cudów nie wymagam ale w razie potrzeby mam wolny pokój w mieszkaniu to mogę służyć pomocą :lalag:

 

P.S Na rogu szeligowskiej i połczyńskiej jest tylko serwis KIA :P Chyba, że o czymś nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może 18:00, i tak mamy niemal najdłuższe dni w roku.

OK, może być.

 

P.S Na rogu szeligowskiej i połczyńskiej jest tylko serwis KIA :P Chyba, że o czymś nie pamiętam.

 

Ja tam ostatnio byłem, kiedy dinozaury pływały w Wiśle, więc mogę się mylić. Zna ktoś odpowiednie miejsce, pobliżu tego rogu ?

 

Pozdrawiam

Alt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BA :wink:

 

Powstańców Śląskich - dłuuuugie to to takie i ostatnio wylali nowy asfalt na odcinku 400 czy 500m

Bemowo Lotnisko - Teren Promotoru (może nas wpuszczą, goście z tego Forum np. Tomek Kulik),

Lazurowa - długa ale jest piasek po budowie

Dźwigowa - czasami zakorkowana ale świerdzy asflat przez tunel (o 1 w nocy to się jedzie 120 :D) potem trochę szczypania przez globusową aż się wpada na Łopuszańską i ogień na Cargo, prędkość minimalna to zwykle 60/80 km/h

Cargo - to Cargo, wystarczy wejść na youtube i już wiadomo :wink:

Trasa AK - 2 i 3 pasmowa trasa na obrzerzach centrum idącą od jerozolimskich aż na białołęke albo i dalej

 

Ja bym proponował konkretną trasę. powstańców śląskich, trasa AK, wisłostrada, tutaj dla chętnych można przeciągnąć przez centrum, powrót na trasę do doliny służewieckiej i tutaj dwie opcje. Zobaczyć słynną Puławską w stronę Piastowa albo pojechać na Cargo. Trzeba tylko ustalić kolejność.

 

Z tych miejsc można popruć na Siekierkowską i potem wał miedzeszyński.

 

Ewentualnie jeśli ktoś będzie chciał zwiedzić centrum to można z tego centrum przez Żwirki Widury na Cargo, potem Puławska i siekierki.

 

Wybierajcie, opcji jest sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...czwartek 17.06.2010 17:00. Z tego co kojarzę, na rogu Szeligowskiej i Połczyńskiej w Warszawie...

 

Witajcie.

z chęcią bym dołączyła ale niestety moto mam na wsi pod W-wą i użytkuje go jeno w weekendy. Bawcie się dobrze. :clap:

 

Pozdrawiam.

p.s olej wymieniłam, mucha nie siada :biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BA :wink:

 

Ja bym proponował konkretną trasę. powstańców śląskich, trasa AK, wisłostrada, tutaj dla chętnych można przeciągnąć przez centrum, powrót na trasę do doliny służewieckiej i tutaj dwie opcje. Zobaczyć słynną Puławską w stronę Piastowa albo pojechać na Cargo. Trzeba tylko ustalić kolejność.

 

Pytanie gdzie jeździmy, miało być następne, niemniej fajnie że już jest jako taki plan. Chętnie poznam co ciekawsze winkle :)

Gdzie dokładnie na Powstańców Śląskich mogła by być zbiórka ?

 

Pozdrawiam

Alt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździmy po Wawie :D Mogę dostosować trasę tak, że skończymy w punkcie wyjścia. Zbiórke przewidziałem na Szeligowskiej bo to bardzo blisko Powstańców ale jak chcesz to na rogu Połczyńskiej i Powstańców Śląskich jest McDonalds razem ze Statoilem.

 

An_o - weź kobieto nie wymiękaj tylko łap się za sprzęt i jedziemy :crossy: Jak chcesz to Cię podrzucimy po moto :flesje:

Edytowane przez shiningami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździmy po Wawie :D Mogę dostosować trasę tak, że skończymy w punkcie wyjścia. Zbiórke przewidziałem na Szeligowskiej bo to bardzo blisko Powstańców ale jak chcesz to na rogu Połczyńskiej i Powstańców Śląskich jest McDonalds razem ze Statoilem.

OK, może być ten Statoil na rogu Połczyńskiej i Powstańców Śląskich. W czwartek o 18:00 :-)

 

An_o - weź kobieto nie wymiękaj tylko łap się za sprzęt i jedziemy :crossy: Jak chcesz to Cię podrzucimy po moto :flesje:

najlepsze rozwiązanie :-)

An_o - proszę, zrób nam tę przyjemność i pozwól siebie podwieźć, żebyśmy mogli wspólnie pośmigać.

 

pozdrawiam

Alt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani, niestety firmowa impreza u szefowej, :evil: nie mogę nie iść. Obowiazki, sami rozumiecie.

 

Moi drodzy, w dniu dzisiejszym jest koncert Metaliki na Bemowie, będą ograniczenia w ruchu, uważajcie i miejcie na uwadze.

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ćwiarteczki,to gdzie wy sie umawiacie i na co ?;)

Może i ja bym jajecznicą dołączył ;)

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...