Skocz do zawartości

pierwszy motorek i 1 wielki dylemat


Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

wiem ze takich postow bylo juz wiele...uwierzcie przeczytalem wszystkie

tylko dalej mam dylemat jak cholera

sprawa wyglada nastepujaco:

motocykl jaki mnie sie podobal to fzr 600 i zastanawiam sie czy nie przerosnie moich mozliwosci gdyz na motocyklu juz nie jezdzilem dluugo.. wiem ze najlepsza na 1 jest honda cb lub suzuki gs ale strasznie ale to strasznie mnie sie nie podobaja

 

a moj dylemat polega na tym czy kupic sobie fzr( ta opcja bylaby na pare lat) czy zaczac od czegos mniejszego i popierdziec troche nsr-ka :biggrin:

czytalem rozne opinie jedni mowia ze lepiej od malych inni ze fzr 600 to nie taka straszna maszyna jakby sie moglo zdawac

prosze o rozwianie moich watpliwosci i jakas porade bo mam straszna chcice na motocykl juz od paru lat a teraz nadarza sie sposobnosc zeby cos kupic

 

a ty takie male dane

170cm 72 kg i kat A

 

ktory motocykl bedzie odpowiedni pod wzgledem prowadzenia i szlifowania umiejetnosci

 

pozdrawiam i z gory dziekuje

Edytowane przez raduch85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na prawde to wszystko da się ogarnąć kiedyś pisał tu na forum jeden kolega który na pierwsze moto kupił R1, nie wiem co sie z nim teraz dzieje ale nie narzekal :biggrin:...nie bede namawial do mocnej maszyny, bo zaraz mnie zabija na forum, i nie chce miec Cie na sumieniu. Oczywiscie najlepiej jest zaczac od mniejszych maszyn. Moze spodoba Ci sie Suzuki GS500F ??

 

http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,56420,2168042.html

Edytowane przez Lukers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak na marginesie zapomnialem dodac ze moge przeznaczyc na to jakies 6000-6500 jak na poczatek :buttrock:

 

na wszystko czy tylko na sprzęt? bo jak na wszystko, to będzie wielki kłopot coś kupić (bo kask + ciuchy też kosztują); a jak tylko na sprzęt to mimo wszystko łatwiej. weź jednak pod uwagę, że im taniej kupisz większy motocykl, tym będzie starszy, bardziej wyjeżdżony i w gorszym stanie (uogólniając, rzecz jasna). ergo kupując mniejszy w tej cenie masz większe szanse spędzić sezon w siodle, a nie pod warsztatem i ciułając kasę na naprawy...

tyle, że podobne wątpliwości też już były omawiane - moje zdanie masz wyżej

BTW tzr600 czy fzr600? bo tego pierwszego symbolu jakoś nie kojarzę

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet masz nieco ograniczony, do tego pasuje jeszcze dołożyć na kask i kurtkę oraz rękawice.

Jednak ja na Twoim miejscu zastanowił bym się nad NSR 125 jest to motorek troszkę niedoceniany czasem.

I za tą cenę którą masz w kieszeni spokojnie kupisz już coś w stanie bardzo dobrym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja obstaje przy Yamaha Xj 600 Diversion "s ofiefkom" :D

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=94023&hl=

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=87303&hl=

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=79406&hl=

 

i tak dalej, 11 stron w których pojawia się hasło "6000" w treści. trzeba tylko zechcieć przeglądnąć... przy okazji znajdziesz mnóstwo alternatywnych ofert, porad dla mniej lub bardziej początkujących, itd

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na prawde to wszystko da się ogarnąć kiedyś pisał tu na forum jeden kolega który na pierwsze moto kupił R1, nie wiem co sie z nim teraz dzieje ale nie narzekal :)...nie bede namawial do mocnej maszyny, bo zaraz mnie zabija na forum, i nie chce miec Cie na sumieniu. Oczywiscie najlepiej jest zaczac od mniejszych maszyn. Moze spodoba Ci sie Suzuki GS500F ??

 

http://serwisy.gazeta.pl/motocykle/1,56420,2168042.html

Lukers, jesli chodzilo Ci o mnie to mam sie dobrze :wink:

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukers, jesli chodzilo Ci o mnie to mam sie dobrze mrugacz.gif

pzdr

 

a nie, chodziło mi o Badstuff'a...Chociaz nie wiem co z nim bo właśnie widze ze byl on ostatnio aktywny 10.11.2007, moze ktoś wie co się z nim dzieje??..no ale jak widać jesteś kolejną osobą która ogarneła R1 ;)....Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...