Skocz do zawartości

Problem Kawasaki KMX 125


witbike
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem ze swoją kawą.

Tak więc:

1. Jeżeli odkręcę mu do końca manetkę gazu to wtedy zamiast iść w moc, zaczyna coś strzelać (pierdzieć) i zalewa świecę... Na jedynce dwójce trójce jeżeli powoli odkręcam mu manetkę to wchodzi na obroty do tych 8 tyś. Jak wrzucę 4,5,6 wtedy obroty nie chcą podjeść powyżej 6 tyś. Cały czas prawie jeżdżę tylko do połowy odkręconej manetce bo inaczej zaczyna się pierdzenie.

 

Gaźnik był (podobno) czyszczony, regulowany u mechanika.

 

 

Nie ma on też mocy ponieważ KMX z tego co słyszałem jeszcze na 2 nawet rwie na koło a u mnie zamula i na jedynce nawet nie poderwie.

 

Proszę o pomoc smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli odkręcę mu do końca manetkę gazu to wtedy zamiast iść w moc, zaczyna coś strzelać (pierdzieć) i zalewa świecę...
J

 

czyli raczej nie jest to zablokowane moto...dla mnie nie do końca rozblokowane....zablokowane moto jest w ten sposób że idzie do np 8tys obr ale blokady są w kilku miejscach tak żeby moto szedł do 8tys ale nic nie strzela nie zalewa świecy.....

 

u ciebie jeśli blokada to wygląda że zablokowany moduł zapłonowy ale np wybebeszony dyfuzor .... że moto ,,może iść'' do 10 tys ale powyżej 8 odcina mu iskre moduł który jest zablokowany i efekt zalanej świecy i strzelania

 

a jak wygląda świeca ?? kompresja ??

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J

 

czyli raczej nie jest to zablokowane moto...dla mnie nie do końca rozblokowane....zablokowane moto jest w ten sposób że idzie do np 8tys obr ale blokady są w kilku miejscach tak żeby moto szedł do 8tys ale nic nie strzela nie zalewa świecy.....

 

u ciebie jeśli blokada to wygląda że zablokowany moduł zapłonowy ale np wybebeszony dyfuzor .... że moto ,,może iść'' do 10 tys ale powyżej 8 odcina mu iskre moduł który jest zablokowany i efekt zalanej świecy i strzelania

 

a jak wygląda świeca ?? kompresja ??

 

 

 

Świeca jak mu nie odkręcam tylko tak jeżdzę aby nie strzelało to ładnie jest przepalona (kolor kapuczino :D)

 

Kompresji nie sprawdzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadna blokada.zablokowany kmx gdy dajesz w manetke idzie do pewnych obortow i staje w miejscu.niem a strzelaania w tlumik cszarpania i pierdzenia.blokada w kmxie to wkladka w tlumik.odkrec 3 srubki imbusowe i zdejmij ddekielek jak bedzie to ja rozpoznasz.a co do strzelania,to wymien sobie najpierw swiece i wyczysc gaznik.niepomoze to kabel i fajke.nie pomoze to sprawa moze lezec bardziej glebiej;]wtedy pogadamy dalej;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadna blokada.zablokowany kmx gdy dajesz w manetke idzie do pewnych obortow i staje w miejscu.niem a strzelaania w tlumik cszarpania i pierdzenia.blokada w kmxie to wkladka w tlumik.odkrec 3 srubki imbusowe i zdejmij ddekielek jak bedzie to ja rozpoznasz.a co do strzelania,to wymien sobie najpierw swiece i wyczysc gaznik.niepomoze to kabel i fajke.nie pomoze to sprawa moze lezec bardziej glebiej;]wtedy pogadamy dalej;]

 

 

Więc tak:

 

dziś rozkręciłem ten gaźnik od dołu i go poczyściłem trochę...

Teraz gdy jeżdżę to raz jest dobrze a raz znów pierdzi, nieraz wystarczy że puknę w gaźnik i już znów dobrze. Co tym razem? Źle przeczyściłem?

 

 

Proszę o jakieś dokładniejsze info jak jest z tą blokadą w wydechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...