Skocz do zawartości

Wfm; części z allegro


loopy1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A moze takie kolanko dorobic na nowo i pochromowac i bedzie po ludzku wygladac a nie takie rzezbiarstwo w gównie? orginalne załozyc na półke i niech swieci a do motoru porzadne załozyc zeby nie straszyło:-)

 

W swojej wypowiedzi jesteś szczery aż do bólu :) hehe Powiedz mi jak,gdzie i za ile mi dorobia takie cos to chetnie sobie zrobie nowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz chciał kupić dorabianą rurę, to najlepiej osobiście i ze starą rurą na wzór. Kiedyś kupiłem u tego faceta właśnie taką długą rurę do mojej WFM i okazało się, że jest trochę za długa, jakoś dziwnie nie pasuje i wychodzi spod ramy. Myślę, że sprzedał mi rurę dorabianą do Sokoła 125, a tam kanał wylotowy z cylindra wychodzi pod pewnym kątem (bo ma pojedynczą ramę) a w WFM wychodzi prosto i dlatego nie pasowało.

Dlatego jak masz starą to warto wziąć i porównać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz qlimaxDJ? wystarczy sie rozejrzec i juz , a nie lepic michałka z kupy:-)

 

A przy okazji potrzebuje wstawic leflektor do lampy i nie wiem od czego pasuje, kto wie?

 

 

Ktoś mi mówił że w mojej WFM ten klosz lampy jest od jakiegoś ciągnika czy czegoś takiego. Nie wiem dokładnie jaki bo jestem miastowy, nie znam się na rolniczych wynalazkach. Ale może ktoś pozna od czego to i może odbłyśnik będzie też pasował skoro klosz pasi. Klosz jest charakterystycznie uwypuklony co widać na foto.

http://bikepics.com/pictures/1145445/

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa to na pewno na alledrogo będzie,a przynajmniej ja tam swoją nabyłem :wink:

 

A co do kolanka to wiedziałem,że będą jakieś problemy,no bo przecież mi za dobrze z tym motocyklem ostatnio szło :banghead: Ehh...życie :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, to bedzie ciagnik ursus ale ja potrzebuje do lampy bez licznika:-)

 

Stary to nie ursus w ursusie były lampy identyczne jak w dudku tylko na cokole , więc wkład był identyczny z w miarę współczesnymi wueskami.

To szkło z linka jest od lampy przeciwmgłowej z lat 60 i 70 produkcji zelmot, jakieś 25 lat temu w Łodzi na ul. Piotra Skargi na tyłach sklepu Polmozbytu był sklepik z częściami nowymi z remanentów magazynowych i tam za grosze( bez przesady 50 gr. sztuka , a zarabiałem wtedy coś z 8 tyś) można było kupić te szkła , nie wiem czy jeszcze znajdę jakiś egzemplarz bo lata odcisnęły piętno na stanie garażu ale jak znajdę gdzieś na dnie to dam ci znać jeśli cie interesuje takie szkło, ja z tych lamp robiłem boczne światła do junaków, jakaś skorupa też się powinna walać ale z ramkami to krucho , właśnie do wuefemek większość poszła jak się znowu moda na one zaczęła. :crossy: :crossy: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To szkło z linka jest od lampy przeciwmgłowej z lat 60 i 70 produkcji zelmot,

 

Mówisz o tym linki co ja dałem? Z tym wypukłym szkłem? Wiem tylko że nie jest oryginalne od WFM i że zaj**ście mocno świeci na tym kloszu. :biggrin: Dlatego zostawię ten klosz w tej WFM, zresztą nie mam oryginalnego który napewno nie jest tani. :banghead:

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten klosz lampy to wyglada mi jakby poprostu był krzywo włożony w chromowaną ramke... w moich wszystkich wiesiach klosz jest w plaszczyznie ramki i nic tak nie wystaje...a kloszy ramek i innych cudów to juz zakladalem kilka bo mam taki sobie "mały zasobik czesci z czasów PRL-u" na niektórych np. na tłumiku są jeszcze resztki 30-letniej wazeliny technicznej... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wygląda jak krzywo założony ale on taki jest naprawdę. :biggrin: Siedzi dobrze w ramce całą krawędzią. Ale nie narzekam bo jak wyżej pisałem - świeci ostro przez ten klosz. W zyciu nie widziałem tam mocnego światła z polskiego iskrownika w WFM/WSK/SHL.

pzdr.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...