Skocz do zawartości

Wfm; części z allegro


loopy1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Noooo chłopie, 8klocków ładnie:-)a szkło to ja chetnie:-)

 

Inne czasy inne pieniądze( wcale nie tak dużo wtedy to było), szkło jak odnajdę jakieś to dam ci znak. :buttrock:

 

Mówisz o tym linki co ja dałem? Z tym wypukłym szkłem? Wiem tylko że nie jest oryginalne od WFM i że zaj**ście mocno świeci na tym kloszu. :biggrin: Dlatego zostawię ten klosz w tej WFM, zresztą nie mam oryginalnego który napewno nie jest tani. :banghead:

 

Świeci mocno tylko o ile dobrze pamiętam daje snop światła w formie poziomego paska (jak notka) a nie skupione.Zostawić zawsze można w końcu jest jakby z epoki, tylko każdy co się trochę wyznaje będzie ci to wytykał , ale pieprzyć ,, znawców" ważne by jeździło. :crossy: :crossy:

Edytowane przez grzeh750
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

Jeśli nie ma to być egzemplarz do oglądania, a ma być do używania to jak najbardziej ok.

Jeśli działa i działa dobrze, to zostaw jak jest.

Może dla pewności wypróbuj w nocy za miastem.

Też miałem mały dylemat z kloszem w moim Janku, bo okazało się, że mam szkło od ... Warszawy.

Nieomal identyczne (trudno rozróżnić na pierwszy rzut oka) - z tą małą różnicą, że w Junaku szkło jest symetryczne, a w tym z Warszawy było asymetryczne.

Kupiłem szkło symetryczne i wyszło, że (przy tym samym odbłyśniku) snop światła był gorszej jakości.

Wróciłem do szkła z Warszawy. Okazało się, że dzięki tej asymetrii miałem lepiej oświetlone prawe pobocze, co bardzo przydaje się w nocnej jeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie mam wyboru. Kupiłem z takim szkłem i niech tak jest. WFM stoi w garażu i czeka aż wrócę do PL to się zabiorę za nią ale wcześniej mam inną WFMW kolejce no i HD muszę też po ludzku jakoś zrobić. A że szkła oryg. są drogie to dam sie czas i na spoko poszukam "okazyji" na allegro. Nie pali się. Fakt że znawcy będą wytykać że szkło jest nie teges ale co tam..na wystawę robię inną WFM z silnikiem S-01 a ta z tym szkłem jest S-34 i silnik jest sieczkarnia straszna. Ma nalatane 50kkm i chyba nie była robiona poza tym że pomalowana pędzlem gdzieś za komuny jeszcze.

 

Zresztą na klipie widać jak świeci światło. Około minuty 3:37. A klip nagrany zaraz po zakupie, odpaliła na starym paliwie po 8 latach postoju. Słychać jak zdymany silnik jest. I blacha na wale korbowym luźno się kręci też...

http://uk.youtube.com/watch?v=mwrL_lrQUi4

 

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...