Skocz do zawartości

są jakieś markowe kibelki 4t 50ccm ??


michoa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

jw

są jakieś markowe (yamaha honda piaggio gilera etc) skuterki 50ccm 4t czy tylko piaggio zip ??

 

tylko niewypisywać mi kiłejów (nazwa mówi sama za siebie )zong zang romet super turbo i tego typu firmy...

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A roznego typu skutery marki Kymco??

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A roznego typu skutery marki Kymco??

 

no właśnie nie wiem ja sie na tym nie znam :crossy:

 

kumpel chce ma tylko 4 kryteria

-tani w użyciu (dlatego 4t bo za 10 zł zrobią 100km :crossy: a 2t palą tylko co enduro 2t)

-2 osobowy

-kibel pod tyłkiem

-cena do maximum 3 tys za używke

nie musi mieć osiągów nie musi pięknie wyglądać itd...

ja sie nieznam bo nigdy nie miałem w planach zakupu czegoś takiego a stycznośc miałem tylko z piaggio zipem i on nie chce żadnej chinki bo ma uraz po młodszej siostrze co ma jakiegoś tam super turbo z biedronki i po 300km rozrząd sie przestawił i zawory zostały w tłoku ;) oczywiście głowica zmasakrowana .........

 

także czekam na propozycje może ktoś ma znajomego co tym jeździ czy jak... z tego co wiem np yamaha nie ma żadnego 4 suwa w 50ccm.......

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

-tani w użyciu (dlatego 4t bo za 10 zł zrobią 100km ;) a 2t palą tylko co enduro 2t)

...

 

 

To wg Ciebie są enduro, które palą 2,5l / 100km :crossy:

Mam kibla 2T, w pełni odblokowany jeżdże nim po mieście i uwierz nie packam się z manetką i nie spalił mi nigdy wiecej niż 2,5l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jaki ty masz sprzęt ale

 

yamaha dt 50 50km/h jedna osoba trasa =3l/100km (rocznik 1981 na stykowym zapłonie jeszcze)

natomiast normalny kibelek=aprilla sr50 piaggio/gilera typhoon 50 gilera runner 50 koło 4 zawsze spalą (mówie o normalnej jeździe a nie siłowaniu sie z gazem żeby za szybko nie odkręcać )

 

pedziu zip 50 1.5/100 1 osoba (lekka dziewczyna) trasa 50km/h maximum w 2 strone =2.5 w mieście z 2 grubasami jak ja :icon_arrow:

 

romet 777 2.5/100 przy 80km/h jedna osoba cykl mieszany (trasa-miasto)

 

mtx 80 potrafi podobno spalić 4/100 przy 50km/h z 1 osobą w trasie(moja pali koło 6 ale ja jestem troche p****** i ją kręce prawie zawsze do odcięcia więc nie ma sie co dziwić :flesje: do tego jestem cięzki mam szeroką gume i luźny łańcuch )

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja posiadam kibla 50 2T jest to keeway, którego w poprzednich wypoiwedziach swoich nie bardzo chwaliłeś, jednak mi nie pali wiecej niż 2,5l.

Chociaz na to nie ma reguły bo inne Keeway potrafia spalić nawet do 5l, i to bez żadnego tuna, no chyba że dzieciaki sobie odblokoały skutery nie regulując gaźnika odpowiednio :evil:, ale tą kwestię pomijamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale sam piszesz że to kwestia przypadku...........i co koleś kupi jakby zagrał w totka ?? może mu spali 2 ?? a może 5 ??

 

w chińczykach rozrzut parametrów jest taki jakby każdy skuter był inny więc kupowanie ich to loteria..... ile to razy są przypadki że 1 model w jednym sklepie kupują 2 osoby i jedna go gnoi (ładują sie po 2 grubasów po 100kg czy jeźdzą po dziurach 70km/h nie wymienia oleju w pore katuje zimny silnik) i przejeżdza z 6 tys km i skuter żyje a druga jeździ sama do miasta fabrycznie zablokowanym chucha i dmucha na niego i po 600km ma brak kompresji ?? takie przypadki są nagminne.....rozrzut częsci jest masakryczny jeden ma pierścienie z dobrego materiału inny z blachy po konserwach w tym samym modelu....

 

renomowanym firmom raczej sie to nie zdarza jak kumpla zip pali 2/100 to twój też będzie tyle palił a nie że jego pali 2/100 bez żadnych regulacji a ty kręcisz gaźnikiem i poniżej 4 nie schodzi...

 

dlatego nie chce żadnej badziewnej firmy... to ma być trwałe koleś chce tym do roboty jeździć a nie wozić po serwisach....

 

keeway nie bardzo chwale bo kojarzy mi sie z chinka ale jeśli pochwali go z 10 użytkowników to może koleś zaryzykuje nie wiem............narazie zip jest bezkonkurencyjny bo jest łatwo dostępny używka do 2 tys kosztuje ....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na upartego możebyć 2t ale chyba cięzko znaleźć 2t co pali maksimum 3l nawet w warunkach miejskich z 2 osobami ?? tylko że firmowy żeby była powtarzalnośc parametrów......... mnie sie zawsze wydawało że 2t nie palą mniej jak 4 ale widocznie sie myle........

 

chodzi o to że ten nieśzczęsny 1l róznicy to w kwesti miesiąca i wielu km to są jednak oszczędności

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jaki ty masz sprzęt ale

 

yamaha dt 50 50km/h jedna osoba trasa =3l/100km (rocznik 1981 na stykowym zapłonie jeszcze)

natomiast normalny kibelek=aprilla sr50 piaggio/gilera typhoon 50 gilera runner 50 koło 4 zawsze spalą (mówie o normalnej jeździe a nie siłowaniu sie z gazem żeby za szybko nie odkręcać )

 

pedziu zip 50 1.5/100 1 osoba (lekka dziewczyna) trasa 50km/h maximum w 2 strone =2.5 w mieście z 2 grubasami jak ja :notworthy:

 

romet 777 2.5/100 przy 80km/h jedna osoba cykl mieszany (trasa-miasto)

 

mtx 80 potrafi podobno spalić 4/100 przy 50km/h z 1 osobą w trasie(moja pali koło 6 ale ja jestem troche p****** i ją kręce prawie zawsze do odcięcia więc nie ma sie co dziwić :evil: do tego jestem cięzki mam szeroką gume i luźny łańcuch )

niewiedzialem ze MTX ma odciecie. Moja DT pali kolo 5 na 100 jak garuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...