Skocz do zawartości

Coś strzeliło w silniku


artur.h
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WItam

 

Od dłuższego czasu coś stukało w silniku. Wczoraj jak wyruszałem z domu coś strzeliło. Był to taki metaliczny odgłos. Moto chodziło dobrze, dopiero dzisiaj dostało strasznego muła (80 kmh na piątce max szóstka tylko spowalnia). Co mogło się stać? Może to być pierścień? I czy to że kilka razu pałowałem na zimnym silniku :biggrin: :banghead: moło na to wpłynąć?

 

Pozdrawiam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedewszytstkim-nie jeździj teraz na tym. Chodzi o to że niewiadomo jak ten pierścień pękł i albo ci rysuje garnek jak jeździsz albo np zablokuje sie między tłokiem a oknem i rozleci na kawałki i zrobi sieczke...

 

po 2 zdejmij cylinder sam zobacz....może wymiana tłoka nie będzie konieczna natomiast cylibdra raczej tak.....albo szlif.....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko, po tych tragicznych i pełnych rozpaczy chwilach uśpiłem moto w stajni i już nad nim pracuję, tylko na przyszłość się już pytam gdzie można dostać tłok, ew. same pierścienie:) szukałem na www.sklepmotocyklowy.pl i tam ni hu hu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki słynny sklep w polsce co mozesz niby kazda czesc zamówic na zamowienie. Tyle ze wylecialo mi z glowy jak sie nazywał;/ Po szperaj w necie i poszukaj na pewno cos znajdziesz! Moze jakas strona tzr 80 czy forum tego moto to ci podpowiedzą. Radziłbym sie nastawic na spore wydatki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi sie dawno temu rozlecialo malo znana firma w polsce Cagiva (bardziej znana na torach crossowych;) to na cylinder+tłok i pierscienie (orgninaljne!!! nie takie podróbki z allegro) dalem 1100zł :icon_razz: No ALE byly to czesci orginalne od Cagivy z serwisu z Włoch

Edytowane przez adrian44
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...