Skocz do zawartości

Tankbag na laptopa


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie tankbaga - Oxford First Time Expander, bardzo mi się spodobał, dobra jakość wykonania, widać że przemyślany, ale po powrocie do domu spojrzałem na tankbag, na laptopa, i spróbowałem umieścić jedno w drugim. Dupa blada. :-\

 

Na aukcji podane są wymiary "Długość całkowita 44 cm, Szerokość całkowita 33 cm", laptop ma niecałe 36x27 cm więc można by pomyśleć, że się zmieści. Gdzie tam. To wymiary zewnętrzne, w środku nawet po skosie i po rozłożeniu dodatkowego miejsca nie wchodzi.

 

I teraz pytanie - czy jest jakiś tankbag-plecak gdzie wejdzie laptop z ekranem 15,4"?

 

Myślałem o Moto Detail New Style - czy ktoś kto ma ten tankbag mógłby zobaczyć jakie ma wymiary wewnętrzne? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie o tym, że na laptopa w kufrze/sakwie albo w tankpadzie przenoszą się drgania od pojazdu, które komputerek mogą uszkodzić. W plecaku sprzęt doznaje dużo lżejszych drgań.

Wszędzie dobrze, ale najlepiej w siodle :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdżę z laptopem, którego wkładam do torby jaka była w zestawie z nim i do kufra :)

Mieści się bez żadnych problemów i mam jeszcze sporo miejsca na inne rzeczy...

Kufer Givi E450, a laptop to Asus z ekranem 15,4 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam plecaka firmy AXIO - model FUSE. Komputer w nim jest bardzo, bardzo bezpieczny. Polecam z całą odpowiedzialnością.

Co do wożenia komputera bezpośrednio na baku - to ja osobiście nie będę ryzykował... już lepszym wyjściem jest top case...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tankbag na laptopa to chyba niezbyt dobry pomysł. Wszelkie drgania przenoszone są wtedy na komputer. Po wjechaniu w dziurę może być po wszystkim. Sprzęt do wyrzucenia. Komputer w plecaku jest dużo bardziej bezpieczny. Specjalnie do tego powstały plecaki Axio. Zainteresowanych zapraszam do siebie na stronę http://www.livefast.pl/Szukaj.aspx?query=axio&cat=-1&prod=-1. Sam używam modelu Axio Swift Carbon drugi rok i jest świetny. Wygodny, nie przemakalny i śliczny :) Polecam każdemu.

Edytowane przez hefron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja proponuje zwyly plecak i piankowy pokrowiec na lapa :icon_biggrin: na allegro spory wybor, a zasilacz to se wrzucisz luzem :icon_razz: aha i to jeszcze zalezy jaki masz ten laptop bo niektore to wogole strach przenosic :crossy:

Edytowane przez YAGO

Usługi IT - www.tricori.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...