Skocz do zawartości

Policyjne moto z kamerką


Schack
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przy KFC na Saskiej Kępie w Warszawie dostrzegłem nowe moto policyjne. Stało razem z policyjnym. Nieoznakowane niebieskie BMW 1200 GT. Miałem okazję się przyjrzeć. Przy prawej kierownicy umieszczona niewielka kwadratowa kamerka. Za osłonką gdzieś 3 calowy monitorek, w którym gość widzi co filmuje.

A tak żadnych oznaczeń. Przy prawym podnóżku plecaczka policyjna syrena.

Wszedłem do KFC bo chciałem gościa wypytać o to filmowanie. Dwóch gości w czarnych skórach. Jeden na plecach miał napis Policja, a drugi nie. Obaj mieli białe kaski i wcinali kurczaki :P.

Jakoś odwaga mi zniknęła.

 

Policja z tą maszyną się nie kryje. Mówi o niej otwarcie.

Ale teraz musimy być jeszcze bardziej czujni. Hasło: "Patrz w lusterka (...)" też nas obowiązuje :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i..? amerykę odkryłeś, kolumb numer 137 :icon_mrgreen: moto lata coś z rok, jeśli nie dwa, były już na forum pogłoski o tym jakoby chłopcy zezłomowali, itp

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówią że Polska to biedny kraj a policja buja się na BMW i wcina kurczaki w KFC. I to w białych kaskach!! W Ameryce stać ich tylko na pączki i to z dziurą w środku zamiast dżemiku.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty dopiero odkryłeś Amerykę w konserwie a wielu z tego forum miało nieprzyjemność oglądać ten motocykl z bliska za 500zł :icon_mrgreen:

Edytowane przez foks

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moto lata coś z rok, jeśli nie dwa, były już na forum pogłoski o tym jakoby chłopcy zezłomowali, itp

 

Mówią że Polska to biedny kraj a policja buja się na BMW i wcina kurczaki w KFC. I to w białych kaskach!!

 

Panowie, to nie do konca tak jest jak myslicie....Z nieoficjalnych zrodel wiem , ze wiekszosc tych motorow dostaja na tak zwane testingi.. na miesiac dwa, i nastepne moto.. wiec to nie do konca jest tak ze ich (nasza policje) stac na to...

 

natomiast trzeba sie przyzwyczaic ze coraz wiecej bedzie "tego" na naszych drogach..

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i..? amerykę odkryłeś, kolumb numer 137 :D moto lata coś z rok, jeśli nie dwa ...

No nie wiem. Zdaje się, że kolega Schack był łaskaw zauważyć motocykl koloru niebieskiego.

Ty natomiast, jak sądzę, chciałbyś zwrócić naszą oraz kolegi Schack'a uwagę na fakt, że na forach dyskutuje się o motocyklu w kolorze srebrnym. Czyż nie?

 

-UFI-

Edytowane przez UFI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to nie do konca tak jest jak myslicie....Z nieoficjalnych zrodel wiem , ze wiekszosc tych motorow dostaja na tak zwane testingi.. na miesiac dwa, i nastepne moto.. wiec to nie do konca jest tak ze ich (nasza policje) stac na to...

pozdr

Oprócz tego można zdobyć szmal na sprzęt z funduszy unijnych, wiem coś o tym, bo pracuję w pogotowiu ratunkowym i się tym zajmuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj widziałem motocykl.....straży pożarnej!! Serio. Fakt że w Londynie ale pierwszy raz w życiu takie coś spotkałem. Policja tu jeździ każdym modelem moto, motocyklowe ambulanse też widać na każdym rogu ale straż? A motocykl nie był byle jaki bo Honda CBR 1000RR Fireblade na rejestracji 2008 rok czyli świeżynka. Większość koloru czerwonego ale przód miała obklejony odblaskowym zielonym badziewiem, na bocznych owiewkach miał logo LFB (London Fire Brigade)a koleś miał kamizelkę LFB.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj widziałem motocykl.....straży pożarnej!! Serio. Fakt że w Londynie ale pierwszy raz w życiu takie coś spotkałem. Policja tu jeździ każdym modelem moto, motocyklowe ambulanse też widać na każdym rogu ale straż? A motocykl nie był byle jaki bo Honda CBR 1000RR Fireblade na rejestracji 2008 rok czyli świeżynka. Większość koloru czerwonego ale przód miała obklejony odblaskowym zielonym badziewiem, na bocznych owiewkach miał logo LFB (London Fire Brigade)a koleś miał kamizelkę LFB.

 

U nas w kraju Zulu-Guli zaraz by się Skarbówka zainteresowała, skontrolowała, zarzuciła, że sztuczne robienie kosztów a sprzęt do użytku prywatnego i ukarała, bo przecież jak to tak: straż i motocykl :) :)

Edytowane przez Nowy Kubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to nie do konca tak jest jak myslicie....Z nieoficjalnych zrodel wiem , ze wiekszosc tych motorow dostaja na tak zwane testingi.. na miesiac dwa, i nastepne moto.. wiec to nie do konca jest tak ze ich (nasza policje) stac na to...

 

Nieprawda. Ten jest akurat kupiony przez policję i nie ma co liczyć, iż szybko go nie będzie bo "skończy testy". Mieli go na testach na jesieni po czym kupili.

 

ps: zwrócił się chyba w miesiąc lub dwa ;P

Edytowane przez foks

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...