Skocz do zawartości

artykul na scigacz.pl


YAGO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

artykuł, choć po części prawdziwy, po części razi nawet mnie - jak się na aspektach technicznych nie znam. półprawdziwe uogólnienia, niskich lotów uproszczenia w tłumaczeniu zjawisk towarzyszących jeździe. gdybym nie wiedział, czym się to je - po przeczytaniu kupowałbym do nauki jazdy litrową r4: przecież łagodniejsze od 600 :D

poziom komentarzy dokładnie taki, jakiego się zawsze spodziewam na ścigaczu: żenada bez pojęcia prezentowana przez napalonych małolatów

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mi sie zdaje albo temat ten byl na jakims innym forum i wiekszosc tekstu jest przepisana :D Ale głowy nie dam cos podobnego juz czytalem.

Co do arta to nie jest najgorszy bo kazdy artykuł ma nam cos przekazać. Cos w tym jest, niby moje moto oddaje moc równo juz od najmniejszy obrotów ale jest takie powiedzenie

"prawdzie zycie (lub jazda :biggrin:) rozpoczyna sie od 10tys obrotów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto inny moze siedziec na wszystkich forach, gazetach i innych tego typu stronach jak nie dzieci.. one maja najwiecej czasu... Dorosly, pracujacy czlowiek, ktory ma rodzine , znajomych i cos o nazwie zycie prywatne nie moze sobie pozwolic na przesiadywanie calymi dniami przed koputerem..Wybierze sobie jedno forum a i tak czesto czasu zbraknie na przejzenie go w calosci.. Wyjatkiem sa tylko bezrobotni i Ci pracujacy przed komputerami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh. No to nieźle namieszali. Sam już nie wiem co bym kupił jeśłi mialbym wybierać plastika teraz.

 

A komentarze to oczywsita sprawa - pomyślcie jaką grupę ludzi najbardziej zainteresuje wymowny adres ŚCIGACZ.pl ? Chociaż jestem bikerem to nazwa "ścigacz" odraża mnie bardaziej niż "motor" czy "motór". Wymawiając owe słowo "ścigacz" czuje się jak tępy chłopaczek w tanim dresiku więc unikam używania tego określenia.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykuł nawet, nawet... Oczywiście z "momentami" :P Ale te komentarze... To chyba nawet nie 18 latkowie... :) Żałosne :)

Dwudziestojednoletni gość jeżdżący litrem gnoi osiemnastolatków, że kupują sobie 600tki :) Żałosne? :icon_question: IMHO po 3 latach od zdania prawka jesteś równie kompetentny żeby jeździć 1000, jak osiemnastolatek żeby jeździć 600.

 

Jak mamy o czymś dyskutować to pozostańmy przy samym artykule, a to kto sobie kupuje co i kiedy odłóżmy na bok, ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artykul i komentarze jak to na Scigacz.pl nic tylko spijac madrosc...

 

Tak tak uwielbiam te porady w sytlu :icon_mrgreen:

"Mam 18 lat czy dam rade na R1 na pierwsze moto?" i dwa typy odpowiedzi:

- "Nie lepiej zacznij od czegos slabego R6 albo CBR 600RR pojezdzij za 3 miesiace a dopiero pozniej kup R1 :lalag: "

- " Lub jasne jak masz olej w glowie to sobie poradzisz" :P

 

Przepraszam znacie kogos, szczegolnie nastolatka" ktory by mowi o sobie: "Sorry ale jestem glupi wiec nie kupie sobie potwora?".

Generalnie wiekszosc kierowcow wszelkich U NAS jest przeswiadczonych o swoich wybitnych wrodzonych zdolnosciach dzieki czemu mamy najwieksza smiertelnosc na drodze w Europie...

Ze zdumieniem obserwuje jak u nas czesto dzieci dosiadaja motocykli na ktorych dosiadanie w cywilizowanej czesci Europy musieli by czekac pare lat i wykazac sie sporym doswiadczeniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mowilem do siebie "sorry jestem glupi..." i kupilem sobie motor :icon_razz:

 

jak jest sie glupim to wszystko jedno czy sobie kupisz R1 czy GS500 i tak za chwile sie rozwalisz... jak to mowia : "motor jest jak media-markt ... nie dla idiotow"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwudziestojednoletni gość jeżdżący litrem gnoi osiemnastolatków, że kupują sobie 600tki ;) Żałosne? :) IMHO po 3 latach od zdania prawka jesteś równie kompetentny żeby jeździć 1000, jak osiemnastolatek żeby jeździć 600.

 

Jak mamy o czymś dyskutować to pozostańmy przy samym artykule, a to kto sobie kupuje co i kiedy odłóżmy na bok, ok?

 

Kurcze pieczone, miałem na myśli intelektualny poziom wypowiedzi/komentarzy pod artukułem, który nawet sam w sobie nie jest do końca zbyt "profesjonalny".

 

Co do 3 lat po zdaniu prawa jazdy... Jesteś pewien, że również tyle wynosi moje doświadczenie motocyklowe?

 

A co do gnojenia... To wcale nikogo nie zgnoiłem. Ale twierdzę, że poziom jest żenujący owych wypowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wybacz - sądziłem, że komentujesz zawartość merytoryczną.

 

Co do stażu - nie wiem ile jeździsz na jednośladach, ale sądzę, że na dużych (powyżej 50 kucy) nie dłużej niż od 3 lat. Ile wcześniej dmuchałeś ETZtą - nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wybacz - sądziłem, że komentujesz zawartość merytoryczną.

 

Co do stażu - nie wiem ile jeździsz na jednośladach, ale sądzę, że na dużych (powyżej 50 kucy) nie dłużej niż od 3 lat. Ile wcześniej dmuchałeś ETZtą - nie wiem :icon_mrgreen:

 

Rzeczywistość jednak była inna... 60 konnej GPZtki dosiadałem mając 15 lat (dosłownie) na karku :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mowilem do siebie "sorry jestem glupi..." i kupilem sobie motor :icon_mrgreen:

 

jak jest sie glupim to wszystko jedno czy sobie kupisz R1 czy GS500 i tak za chwile sie rozwalisz... jak to mowia : "motor jest jak media-markt ... nie dla idiotow"

Trochę się nie zgodzę :icon_mrgreen: Pojeździłem sobie GSXR1000 i jakoś nie wydaje mi się aby ktoś świerzo po A, nawet ze sporą dawką oleju w głowie, w przypadku trudnej sytuacji poradził sobie ze sprzętem.

 

Miałem podobne podejście do Twojego - teraz po testach kilku motocykli, uważam, że przy dużym momencie obrotowym potrzebne jest doświadczenie. Bycie mądrym nie wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...