Skocz do zawartości

Troche polskiej historii.


Avalon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

W zwiazkuz tym uzywalem motocykl solo' date=' a po lekkich zmianach przelozen moglem go rozpedzic do jakichs 130 km/h. Zupelnie innym zagadnieniem bylo wyhamowanie go z tej szybkosci.

 

Adam M.[/quote']

 

Jak zawsze Adam czegos nauczylem się z Twojej wypowiedzi, dzieki.

Najbardziej jednak interesuje mnie ten tryb przeszły w historii o Sokole... nie masz go juz?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to dziś mielibyśmy światną markę motocykli.
Niejedną markę...

 

A auto Beskid? Na dobrą sprawę protoplasta Renault Twingo, jeśli chodzi o desing. A nie wszedł do produkcji seryjnej, bo jego sylwetka była zbyt nowoczena i awangardowa.

 

 

 

Produkcja Twingo rozpoczela sie dopiero wtedy kiedy wygasly jakies tam prawa do ksztaltu Beskida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Najbardziej jednak interesuje mnie ten tryb przeszły w historii o Sokole... nie masz go juz?

pzdr

 

Sokolem jezdzilem w pierwszej polowie lat 70 tych - zdalem wtedy z wojskowej sluzby zasadniczej ( pod koniec drugiego roku ) na UW i jednoczesnie kupilem pierwszego strasznie przerobionego Sokola od mego ostatniego dowodcy kompanii. w ciagu nastepnego roku kupilem drugiego, z tych dwoch zrobilem jednego w miare oryginalnego i byl to moj jedyny pojazd w ciagu pierwszych 3 lat studiow.

Czyzbys nie byl na mojej stronce www.brinkster25.com... itd ?

Mozesz tam zobaczyc zupelnie mlodego Adama M. na Sokole.

Sokola sprzedalem, aby zakupic moja Kaske ( z silnikiem przerobionej BMW R75), cos w stylu owczesnego `scigacza`, no ale czego bys oczekiwal od dwydziestotrzylatka ?

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...