Skocz do zawartości

Troche polskiej historii.


Avalon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czolem!

 

No to specjalnie dla Ryzego Konia przetlumacze swoje pytanie na bardziej zrozumialy jezyk:

 

Za ile mniej wiecej mozna w chwili obecnej nabyc zabytkowy motocykl marki Sokol, o pojemnosci silnika 600 ccm lub 1000 ccm, najlepiej w stanie "na chodzie" (tj. jezdzacym), kompletny?

Dla jasnosci nie mwie o kupowaniu motocykla w zadnym salonie, co jest sprawa (jak mi sie zdaje) oczywista, ale dla unikniecia dalszych wyjasnien zaznaczam, ze chodzi o odkupienie takiej maszyny od jej dotychczasowego posiadacza :D.

A pytam z ciekawosci, gdyz wiadomo, ze teraz sobie takiej maszyny nie kupie, a poza tym zakup takiego motocykla ma juz moim zdaniem wylacznie kolekcjonerski charakter. Wiem wiec, ze poprzednie pytanie moglo byc glupawe z tego wzgledu, ze tymi motorami nie handluje sie jak bulkami, a pytanie tak mniej wiecej traktowalo obiekt zainteresowania, ale chcialem uniknac takiego wywodu jaki teraz napisalem :D. Podkreslam wiec, ze mam calkowity, stuprocentowy szacunek do tego motocykla i swoim pytaniem nie chcialem na pewno w zaden sposob umniejszyc jego wartosci.

 

Uff. Ile sie miesci w pytaniu "po ile takie Sokolki chodza?"

Mam nadzieje, ze teraz uzyskam odpowiedz :D.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Ale piekne Sokoliki 8O 8O 8O.

Hmm' date=' moze sobie kiedys takiego sprawie??

Choc pewno ceny sa kosmiczne :D. Po ile takie Sokolki chodza?

Pozdrawiam[/quote']

 

Kiedyś na allegro widziałem odrestaurowanego Sokoła 1000 za 50 000 zł.

Ten z muzeum jest piękny!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harley to syf jeśli mamy go porównywać z sokołem 1000 (CWS111). Gdzieś czytałem że po skończeniu II wojny światowej Polacy ciągali po Warszawie swoimi Sokołami poprzewracane Harleye i nie z powodów patriotycznych ale dlatego że wiedzieli co lepsze.

 

SOKÓŁ -3 RAZY TAK

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...