Skocz do zawartości

PYTANIE - co daje szyba w chopperze?


kochan99
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zapasową szybę, która leży w pokoju i się cały czas zastanawiam, czy jej nie założyć, bo niedługo się szykuje trasa 4-5 tyś km. Jeszcze trochę sezonu pojeżdżę bez i zobaczymy, czy da się jechać. Wolałbym bez, bo jednak bardzo psuje u mnie wygląd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zapasową szybę, która leży w pokoju i się cały czas zastanawiam, czy jej nie założyć, bo niedługo się szykuje trasa 4-5 tyś km. Jeszcze trochę sezonu pojeżdżę bez i zobaczymy, czy da się jechać. Wolałbym bez, bo jednak bardzo psuje u mnie wygląd

Tak czytam Twoje posty i nie rozumiem, o co Ci kaman? Raz piszesz że chciałbyś z szybą bo wygoda, za chwilę że nie bo psuje wygląd motocykla... Nie rozumiem, czego oczekujesz? Nikt za Ciebie nie podejmie decyzji czy wolisz wygodniej czy ładniej. Złotego środka nie znajdzesz.

Moim zdaniem, skoro zdecydowałeś się na motocykl taki, jakim go opisałeś, to w konsekwencji szyba odpada. No, chyba że jakoś wrzucisz ją na bagaż i w razie czego zamontujesz w trasie. Kiedy ostro pi*dzi, wygląd i lans idzie w odstawkę. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko podać opcję, że czasem po prostu nie można zamontować, gdyż później motocykl będzie płakał (chodzi o wygląd). Ja się nie żalę, bo już jeździłem bez szyby i w deszcz i śnieg i raczej na tą wyprawę też tak pojadę.

Zdanie moje wyraziłem w pierwszym moim poście a podsumowaniem jego by było coś takiego - jeżeli ktoś może zamontować szybę, aby nie psuła wyglądu, to niech się nie zastanawia, tylko montuje ;)

Koniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym chętnie założył szybę bo jak jężdżę z kumplami to oni sobie śmigają z uśmiechem a ja od 150 km/h zaczynam walkę z oporem powietrza. Tylko jedna rzecz mnie martwi cena porządnej szyby zaczyna się około 700 zł. :banghead: Może któryś z kolegów może polecić miejsce gdzie można kupić dobrą, montowaną do lag szybę w dobrej cenie. Będę wdzięczny za info. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym chętnie założył szybę bo jak jężdżę z kumplami to oni sobie śmigają z uśmiechem a ja od 150 km/h zaczynam walkę z oporem powietrza.

 

Moze tak zwolnij do 120 i bedzie OK ?? :buttrock: :clap:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze tak zwolnij do 120 i bedzie OK ?? :buttrock: :clap:

 

 

No chciałbym, ale moi kolesie czasem tną i pod 200 km/h (najczęściej Tomek na VTX 1800) a ja z :biggrin: nimi.

 

Marrio, wygląda na to, że nie szybkę a motocykl powinieneś zmienic...

 

 

:icon_eek: ale dlaczego? Ja ją kocham tą moją "czerwoną masakrę" :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musisz sie zastanowic czy jest sens jezdzic z nimi, albo ... jak jezdzicie razem, jezdzic troche wolniej.

To nie jest sprzet do zapie**alania !!!!! :banghead:

 

 

No wiesz mój trochę jest: 4 cyl, kręci ponad 10 000 obr/min, ma 90 KM i 3,9 s do 100 a waga 242 kg.. Ale czasem oczywiście jeździmy z "fasonem" lub "godnością" i wtedy szyba się nie przyda :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie chopper z szybą wygląda tak sobie, nie pasuje za bardzo, inna sprawa się ma z cruiserem, dodaje mu nawet powagi, choć ja jestem zwolennikiem jazdy bez szyby, wprawdzie szybciej niż 120 km już komfortowo nie jest, ale dzieki temu z drugiej strony będzie odechciewało się szybkiej jazdy,na takim motorze to nawet nie pasuje tak zapitalać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek moja maszyna zawitała w końcu w nowym garażu. W niedzielę zabrałem się za robótki ręczne, czyli czyszczenie, polerowanie... Aby mieć lepszy dostęp zdjąłem szybę. No i Road Star wygląda lepiej bez. Ponieważ to tylko 4 śruby, mocowanie nie rzuca się w oczy gdy się je pozostawi to będę na codzień jeździł bez, a szyba będzie zakładana na dalsze wypady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...