Skocz do zawartości

NOWE ENDURO Z HOMOLOGACJĄ


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

.. Szukam nowego czteropaka 250-350 ccm..

Kawasaki ma tylko KLX-a 450 za chore pieniądze

 

Bez urazy, ale zastanów sie co piszesz, szukasz w przedziale 250-350, a piszesz o KLX450...

 

Szukam takiego co ma moc, ale nie jest wyżyłowany wyczynem do serwisowania co miesiąc i..... Kawasaki ma tylko KLX-a 450 za chore pieniądze...

 

Przecież KLX450 jest zbudowany na bazie krosówki KXF450...

 

Szukam takiego co ma moc, ale nie jest wyżyłowany wyczynem do serwisowania co miesiąc....

Dwie sprzeczności..Bez urazy ale naprawde trudno Ci doradzić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze nowe exc 450 - troszke mocne , ale co nowe to nowe , polatasz nim kupe lat zmieniajac tylko czesto olej i regulujac zaworki.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na takie pytanie "Dlaczego nie ma takiej oferty?" jest wg mnie prosta.

Polacy dopiero dojrzewają do zakupu nowych motocykli tego segmentu.

Ogół społeczeństwa jest jeszcze biedny.

Mała liczba amatorów enduro do zakupu nowego moto za 25k czy 35k PLN, by sobie raz w tygodniu pojeździć po lesie skłania dealerów do wycofywania ich z oferty. Mały popyt.

 

Inaczej jest z crossami. Zawodnicy, sponsorzy i kreowany jest popyt.

 

Amatorzy wolą moto starsze, tańsze.

Ja postąpiłem podobnie i kalkulując kupiłem DRZ używaną niż nową (utargowałem 19k PLN za nową supermoto).

 

Jestem zadowolony. :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy, ale zastanów sie co piszesz, szukasz w przedziale 250-350, a piszesz o KLX450...

 

Jeśli szukam 250-350 i piszę, że jest tylko 450 to znaczy (skup się): Nie ma w ofercie motocykla spełniającego moje oczekiwania.

No i trzeba znacznie więcej żeby mnie urazić.

 

Przecież KLX450 jest zbudowany na bazie krosówki KXF450...

Dwie sprzeczności..Bez urazy ale naprawde trudno Ci doradzić..

 

A skąd ja to ku*wa mogę wiedzieć??? Ja szukam moto pod kątem swoich potrzeb a nie genezy ich powstania...

Nie szukam też rady tylko opinii na temat istniejącej sytuacji rynkowej.

Jak trudno mi dogodzić i nie czujesz się na siłach to nie pisz nic zamiast pisać bzdury. Od tego jest już KS-RIDER na tym forum i wiedz, że go nie przeskoczysz. :icon_question: Przynajmniej nie prędko...

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukam 250-350 i piszę, że jest tylko 450 to znaczy (skup się): Nie ma w ofercie motocykla spełniającego moje oczekiwania.

No i trzeba znacznie więcej żeby mnie urazić.

A skąd ja to ku*wa mogę wiedzieć??? Ja szukam moto pod kątem swoich potrzeb a nie genezy ich powstania...

Nie szukam też rady tylko opinii na temat istniejącej sytuacji rynkowej.

Jak trudno mi dogodzić i nie czujesz się na siłach to nie pisz nic zamiast pisać bzdury. Od tego jest już KS-RIDER na tym forum i wiedz, że go nie przeskoczysz. ;) Przynajmniej nie prędko...

a klx 300 http://www.allegro.pl/item345327193_kawasa...uady_sklep.html juz predzej mieści sie w "twoich wymaganiach" a le z pochodzeniem chodziło o to że to jest motor budowany na bazie wyczynu czyli w gre wchodzą częste wymiany wszystkiego a jak wcześniej pisałeś tego chcesz uniknąć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli szukam 250-350 i piszę, że jest tylko 450 to znaczy (skup się): Nie ma w ofercie motocykla spełniającego moje oczekiwania.

No i trzeba znacznie więcej żeby mnie urazić.

Sam sie skup, bo to Ty nie wiesz czego szukasz .Jest KLX300, jezeli chodzi o kawasaki ,CRF 250X ,XR250 jeżeli chodzi o honde, DR-Z250 jeżeli chodzi o suzuki..Bo przecież nie napisałeś że szukasz moto z PL. I nie napisałeś czy ma to być coś z Japonni czy może z Chin!

 

A skąd ja to ku*wa mogę wiedzieć??? Ja szukam moto pod kątem swoich potrzeb a nie genezy ich powstania...

Nie szukam też rady tylko opinii na temat istniejącej sytuacji rynkowej.

Jak trudno mi dogodzić i nie czujesz się na siłach to nie pisz nic zamiast pisać bzdury. Od tego jest już KS-RIDER na tym forum i wiedz, że go nie przeskoczysz. ;) Przynajmniej nie prędko...

Hoho, po co tyle nerwów, bo jeszcze dostaniesz jakieś %. Chyba to Ty prędzej dołączysz do grona spamerów niż ja. A tak poza tym to dzięki za radę.

A skąd ja to ku*wa mogę wiedzieć???

Trzeba było użyć opcji SZUKAJ, przed założeniem tematu!

Edytowane przez Wymiatacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...