Skocz do zawartości

wypłata ubezpieczenia z tytułu ac


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie chicłem sobie ubezpiczeyć cbr w pzu na 10k co prawda ona nie jest tyle warto ale taka okrągła liczba :icon_mrgreen: kupiłem ją za 8k, gdzieś wyczytałem że nieważna na ile ubezpieczą do przy szkodzie całkowitej wyliczą mi z eruo taxu czy coś to prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

juz ubezpieczyłem na 10k, według tego co liczyli to 7,5k ale wszedł tuning wizualny i mechaniczny zobaczymy

tak w allianz nie ubezpieczy, pzu tylko za zgodą kierownika

zapłaciłem 1400zł rata a raty dwie, tylko kto zobaczy drugą nie wiem i ja :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

składka kosmiczna ale co poradzić, zapłace tylko jedną rate bo to akurat bedzie sezon motocyklowy precyzyjniej skończy mi sie w połowie października.

Osobiście uważam że sie zwróci bo mieszkam w nienajlepszej dzielnicy i czasem zostawiam moto pod blokiem, albo jak sie będzie kończyło wyłącznie będe zostawiam moto pod blokiem :] + prawdopodobieństwo gleby sportowym moto po przesiadce z mzty jest znaczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

składka kosmiczna ale co poradzić, zapłace tylko jedną rate bo to akurat bedzie sezon motocyklowy precyzyjniej skończy mi sie w połowie października.

Osobiście uważam że sie zwróci bo mieszkam w nienajlepszej dzielnicy i czasem zostawiam moto pod blokiem, albo jak sie będzie kończyło wyłącznie będe zostawiam moto pod blokiem :] + prawdopodobieństwo gleby sportowym moto po przesiadce z mzty jest znaczne

w takich warunkach warto mieć AC (w sumie zawsze warto ;) ) ale nie licz na to ze zapłacisz tylko jedna ratę i będziesz miał spokój . od chyba roku nie ma już takiej możliwości żeby zawrzeć ubezpieczenie na pół roku . firma ubezpieczeniowa będzie cię "ścigać" tzn będzie się domagać zapłaty drugiej raty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyżej: od ubiegłego roku, o czym była mowa na forum, nie ma możliwości "niezapłacenia 2 raty" - ubezpieczenie nie wygasa, jak to było poprzednio. na rok to na rok, a ubezpieczalnia ma pełne prawo ścigać cię o zapłatę

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...