Skocz do zawartości

Jazda na jednym kole, jak dać na koło


Michał
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie sie uczą trolu ;] zaraz ci wyśle foto na pw jakieś ;)

Hehe, ja też chętnie zobaczę :). Może wrzuć tu na forum.

 

Ale wiesz, to nie takie proste. Nie mogę wolniej dawać gazu bo koło nie pójdzie w górę. Muszę troche później go ująć, bo na filmie widać że do pionu jeszcze daleko i można troche wyżej. Jeszcze troche popróbuję a jak nie będzie postępów to tak jak spidi pisze zacznę się uczyć ze sprzęgła.

 

To be continued... ;)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie odstaw alkohol. To zguba Polaków!

Kawasaki GPZ500S 1991 -> Honda CBR 600 F3 1998 -> Suzuki GSX-R 750 K7 -> Suzuki DRZ 400 SM K5 -> Triumph Street Triple R 2014 & Vespa ET4 125 2004 -> BMW R NineT 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sensie ? bujanie na boki? czy boisz sie przykrycia? gómy w terenie czy na asfalcie ?

 

 

Jeszcze mam kostki ale zmienię na szosówki i chodzi o to ze podnoszę chwile jadę ale opadam jak braknie mocy czyli jak obroty dojdą do maxa czyli chyba muszę stawiać bardziej do pionu zeby moto samo czy mało równowagę czy na przykład falować gazem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam kostki ale zmienię na szosówki i chodzi o to ze podnoszę chwile jadę ale opadam jak braknie mocy czyli jak obroty dojdą do maxa czyli chyba muszę stawiać bardziej do pionu zeby moto samo czy mało równowagę czy na przykład falować gazem??

 

 

WYżej musisz stawiac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw sie nauczylem na rowerze na kole śmigać. A teraz jak pogoda pozwala to power łili ćwicze kontrolujac tylny hamulec. Tylko trzeba uwazac na boczne wiatry bo to bardzo niebezpieczne jak sie nagle podmuch dostanie w bok. Powodzenia wszystkim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj małymi kroczkami cora wyżej próbować podnosić, im wyżej tylne koło im bardziej wypośrodkujesz motocykl tym bardziej bedzie stabilny w sensie nie bedzie prżód tak ciągnął w dół noi nastepnie to już praca z hamulcem tylnim i prawa manetka gazu. Nie jest to łatwe... sam teraz musze wrócić do wprawy sprzed końca ubiegłego sezonu bo czuje że nie idzie mi tak jak przed zimą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...