Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kurna chata - a ja dokręcam w wielu Bublach i śmigają i jeszcze nie popękały. A w przypadku tego elementu nawet nigdy nie przeczytałem jakim momentem...

No ale fakt - u Ciebie też kiedyś dokręcałem :-/ A weź popuść najpierw obejmę łączącą kolektor z tłumikiem. Może dziwnie coś pręży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Mam prośbę do posiadaczy S1 lub X1 i tych co posiadają pługi w starszych buach. Czy ktoś może zwymiarować tulejki które znajdują się między pługiem a silnikiem ? Chcę sam je dotoczyć. W USA za komplet mocujący pług chcą jedyne 85 $.....

Druga sprawa to fakt, że po umyciu myjką ciśnienową przejechałem się i moja M2 na pierwszym biegu przy odkręceniu manetki non stop stawała na gumę. Jak moto wyschło znowu moc trochę spadła. Dodam ,ze mam hypercharger i nie regulowałem gaźnika jeszcze ani razu. Ktoś ma jakieś subestie ?

post-13489-0-45795500-1338193492_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Cześć,

 

witam nowych piekarzy ;-)

Ja właśnie wróciłem z pierwszego większego wyjazdu moim XB9SX, łącznie zrobiłem 4000 km na trasie Polska-Szwecja-Norwegia.

Buła sprawowała się zajebiście, a norweskie serpentyny okazały się istnym rajem. Niestety na jednej z nich podczas redukcji, postanowił mi się zerwać pasek napędowy.. Szczęśliwym zbiegiem okoliczności udało mi się uniknąć holowania do dealera w Bergen (koszt około 3tys pln - assistance pokrywa tylko do 1000.., naprawa 3700 PLN..) dzięki uprzejmości napotkanych Polaków z firmy Multisand (Rysiek, Tomek i Lech z Eidfjord - chyle czola!) oraz mechanika z Sandefjord (Tadek - super gość, polecam wszystkim w Norwegii) koszty naprawy ograniczyly sie do niezbednego minimum...

Powrot juz bez przygod, a wyprawa do powtorzenia, tym bardziej ze nie dotralem na sama polnoc ;-)

Goraco polecam, zainteresowanym moge podaslac wiecej info na priv ;-)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż chociaż jak się zapakowałeś na tą bułę bo mnie to już zaczyna nurtować .

 

Tank Bag + Rolka + namiot do rolki przypasany, no i GS500 z kompletem sakw ;-)), choc prwda jest taka, ze spokojnie da sie zmiescic do rolki plus tank bag ;-)

 

Okazjonalne napoje wsadzane miedzy troki, ew. zakupy, dolaczane za pomoca dwoch paskow do pasow trzymajacych namiot ;-))

Zdjecie w zalaczniku

post-52752-0-55869700-1344882990_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

gratulacje, chociaż ? ty wiesz co zrobiłeś ? to strasznie telepie, psuje się i wydaje dźwięk traktora na dotarciu !

no ale ja to rolnik jestem.

WITAJ !

 

Wiem wiem macałem już temat Buella,zawsze podobały mi się te sprzęty,to że telepie i chodzi jak traktor to chyba o to chodzi :biggrin: popsutego to ja go już kupiłem (wycieki oleju z pompy i przewodów) teraz musze się uśmiechnąć do kolegi "maarp" i naprawimy :wink: cena za sprzęt też była bardzo satysfakcjonująca :biggrin:

W uszach szum w oczach łzy na liczniku tylko 3

 

http://www.bikepics.com/members/siwydr/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem macałem już temat Buella,zawsze podobały mi się te sprzęty,to że telepie i chodzi jak traktor to chyba o to chodzi :biggrin: popsutego to ja go już kupiłem (wycieki oleju z pompy i przewodów) teraz musze się uśmiechnąć do kolegi "maarp" i naprawimy :wink: cena za sprzęt też była bardzo satysfakcjonująca :biggrin:

 

To ten co byl na allegro jakis miesiac temu?

 

Tak czy owak gratuluje ;-) dobry wybor ;-)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...