Skocz do zawartości

Ja pie.. chyba kupie enduro


jabsei
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak wyklinalem po dzisiejszej pierwszej w tym sezonie przjazdzce po Wawce i okolicach, czy tylko ja mam takie wrazenie, czy tych dziur i kolein jest jeszcze wiecej ;) i pozniej sie do tego przyzwyczaje :biggrin: ale jak dzisiaj ze 3x Ksiezniczce dobilo zawieszenie to zaczalem miec dosyc..

jakie sa wasze wrazenia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł niczego sobie :) Cała gama motocykli VT(X) w moim odczuciu ma słabe zawiasy. Pozycja jest taka, że nie można się podeprzeć na podnóżkach w krytycznych momentach. Jeśli nie próbowałeś (w co wątpię) to zmień ustawienie zawiasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zimie zawsze jest więcej dziur bo woda która wsiąknęła w szczeliny zamarzała i rozsadziła asfalt.

 

Pociesz się że goście na ścigaczach mają jeszcze gorzej... chociaż nie bo oni mogą stanąć na podnóżkach

Edytowane przez teslasim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy robiłem prawko i pochwaliłem się w szkółce że chcę kupić choperowatego, to wszyscy instruktorzy odradzali mi serdecznie. Wyrokowali, że jak chcę mieć rozwalony kręgosłup, to niech sobie kupię choppera.

Jest w tym niestety prawda. Bo nawet jak zakleją dziury w Polsce to robią takie łaty, że nie wiadomo czy to "kocie łby" czy nie.

 

Masakra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wyklinalem po dzisiejszej pierwszej w tym sezonie przjazdzce po Wawce i okolicach, czy tylko ja mam takie wrazenie, czy tych dziur i kolein jest jeszcze wiecej :bigrazz: i pozniej sie do tego przyzwyczaje :banghead: ale jak dzisiaj ze 3x Ksiezniczce dobilo zawieszenie to zaczalem miec dosyc..

jakie sa wasze wrazenia :icon_mrgreen:

da sie przezyc :), trzeba tylko troche zwolnic, a endurko polecam, jak dla mnie najwieksza frajda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee no nie trzeba zaraz tak ekstremalnie ;) Zeby tam zaraz enduro heh

Jest alternatywa, motocykl stworzony na nasze drogi: http://www.bikez.com/motorcycles/kawasaki_versys_2008.php

 

Sam się już nad nim zastanawiam, bo mam dość tych dziur. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...