Skocz do zawartości

Co sądzicie o Suzuki GN 250?


raf_raf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

osobiscie mi sie nie widzi... wizualnie jak etz... Technicznie pewnie tak samo... lagi i kola jak w rowerze albo ciensze. Hamulec z tylu beben przod 1 mala tarcza. Wydech jak suszarka.

 

Ale ja to mam wypaczony gust :buttrock:

 

PS. Nie ten dzial.

Edytowane przez RaY

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiscie mi sie nie widzi... wizualnie jak etz... Technicznie pewnie tak samo... lagi i kola jak w rowerze albo ciensze. Hamulec z tylu beben przod 1 mala tarcza. Wydech jak suszarka.

 

Ale ja to mam wypaczony gust :buttrock:

 

PS. Nie ten dzial.

 

Zgadza się, ale przez to utrzymanie go kosztuje grosze. Jeżeli zależy Ci na aspekcie ekonomicznym to zdecydowanie polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądzimy, że motocykl jak motocykl: 2 kółka, silnik, kierownica; przynajmniej ja tak uważam

ocena zależy od tego do czego jest ci motocykl potrzebny, co zamierzasz z nim robić i jakie sprzęty tak ogólnie przyprawiają cię o szybsze bicie serca. gn250 jest wiekowej konstrukcji soft-chopperem, dobrym na krótkie trasy lub do codziennej eksploatacji, ekonomicznym zarówno w spalaniu, jak obsłudze, przez budowę prostą jak cepa i brak fajerwerków technicznych

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zmieniam motocykl i chcialbym go zmienic na suzuki gn 250 . Co sadzicie o kupnie tego motocykla??

Bardzo sympatyczny motocykl (własnego nigdy nie miałem, ale trochę takowym pojeździłem), tani w zakupie i utrzymaniu, wygląd to kwestia gustu (mi tam się podoba), na pewno jest to dużo lepszy pomysł, niż jakbyś miał się przesiąść z Simsona na jakiegoś bolida.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem takowego i ma wiele zalet: prosty w obsludze, tanie czesci - generalnie moj byl bezawaryjny, dobrze sie prowadzi, wystarczy delikatnie nawiercic tlumik i masz piekny dzwiek:), wyglad - rzecz gustu.

Co wazne nie traci duzo na wartosci z uplywem czasu! Co wazne na takich zadaje sie na prawko - wiec bedziesz mial wprawe, no i dobre podstawy by pozniej przesiasc sie na cos wiekszego......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorek jest wporzo. Dośc ładny jak na tę klasę (chyba ze wolisz jakiś pasztet od Hondy). Ekonomiczny, latwy w prowadzeniu, wygodny itd. Zbyt szybki nie jest ale da sie trzymać 110kmh na trasie. Sam smigałem na kurierce takowym moto jak zaczynałem tą pracę i nakręciłem wiele tys mil zanim kupiłem inne moto a GN trafił na złom bo nikt go nie chciał nawet za 100GBP kupić.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

ile pali GN250 na 100km. rozwniez zastanawiam sie nad GNką do dojazdu do pracy zamiast skutera...mysle nad gn125 i gn250, ale jak roznica w spalaniu niewielka to chyba lepiej 250?

 

 

 

ile pali GN250 na 100km? rozwniez zastanawiam sie nad GNką do dojazdu do pracy zamiast skutera...mysle nad gn125 i gn250, ale jak roznica w spalaniu niewielka to chyba lepiej 250?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Miałem kiedyś GN250 super motorek , bez awaryjny i łatwy w obsłudze , ma niski moment i nawet przy jeździe w dwie osoby nie trzeba dużo mieszać biegami, zjeździłem nim troszkę Słowacji, spalanie na trasie poniżej 3 litry, na miejscu ok 4,5 , na dojazdy naprawdę super, ja osobiście mam wielki sentyment do niego.

  • Haha :) 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jesli to motocykl ktory podoba ci sie, wiesz ze taka pojemnosc ci wystarcza to bez problemu mozesz go brac. Prosta konstrukcja a wiec i malo awaryjna , niskie koszty utrzymania wszystko na plus. :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Witajcie,zamierzam kupić Choper z nie ciężkich motorów Suzuki GN 250 ,mam pytanie czy to prawda,że w ostatnich rocznikach były poblokowane na mocy,znaczy,że starsze są mocniejsze

Od którego rocznika były w produkcji blokady

Oraz w jaki sposób blokowali (czy się takiego opłaca kupić)

.

3432500000_1405858637.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...